Jump to content

AMA ROZPOCZYNA NABÓR NA SPECJALIZACJĘ: VFX i Animacja 3D


Edukacja filmowa AMA
 Share

Recommended Posts

SPECJALIZACJA VFX I ANIMACJA 3D - to trzysemestralny kierunek przygotowujący do profesjonalnej realizacji cyfrowych efektów specjalnych i animacji 3 D do filmu, telewizji i reklamy. Zajęcia prowadzą twórcy na co dzień współpracujący ze znanymi studiami Postprodukcyjnymi.

VFX

Program zawiera zajęcia teoretyczne i praktyczne w obrębie projektowania, nadzorowania i wykonywania cyfrowych efektów specjalnych. W programie nauczania m.in.: analiza scenariusza, organizacja pracy nad efektami, prewizualizacje, nauka o przestrzeniach kolorystycznych, kompozycje obrazu, oraz praca na planie zdjęciowym.

Animacja 3D

Program zawiera zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu całego procesu tworzenia Animacji 3D. W programie m.in. praktyczna obsługa programów do animacji 3D, modelowanie obiektów, teksturowanie, rendering, budowa pipeline, animatik, animacja postaci, a także zagadnienia scenariuszowe dramaturgii i produkcji filmu animowanego.

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie Akademii Multi Art w Krakowie.

 

 

Więcej informacji na stronie - ZAPISZ SIĘ! - http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-postprodukcja/specjalizacjaanimacja3dvfx/

Rozpoczęcie kursu: 21.03.2014

Rekrutacja trwa!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy