Jump to content

Chcesz być filmowcem???


Recommended Posts

Szkoła filmowa Akademia Multi Art prowadzi nabór na specjalizacje VFX i Animacja 3D. AMA zaprasza też na warsztaty Operatora Kamery. Ponadto rozpoczyna się rekrutacja na szóstą edycję kursu VDSLR School.

 

 

Specjalizacja VFX i Animacja 3D

Specjalizacja VFX i Animacja 3D - to trzysemestralny kierunek przygotowujący do profesjonalnej realizacji cyfrowych efektów specjalnych i animacji 3D do filmu, telewizji i reklamy. Zajęcia prowadzą twórcy na co dzień współpracujący ze znanymi studiami postprodukcyjnymi.

 

 

VFX

Program zawiera zajęcia teoretyczne i praktyczne w obrębie projektowania, nadzorowania i wykonywania cyfrowych efektów specjalnych. W programie nauczania m.in.: analiza scenariusza, organizacja pracy nad efektami, prewizualizacje, nauka o przestrzeniach kolorystycznych, kompozycje obrazu, oraz praca na planie zdjęciowym.

 

 

Animacja 3D

Program zawiera zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu całego procesu tworzenia animacji 3D. W programie m.in. praktyczna obsługa programów do animacji 3D, modelowanie obiektów, teksturowanie, rendering, budowa pipeline, animatik, animacja postaci, a także zagadnienia dotyczące dramaturgii i produkcji filmu animowanego.

 

 

Rozpoczęcie kursu: 21.03.2014.

 

 

Szósta edycja kursu Video&DSLR School

Kurs realizacji filmowych lustrzankami DSLR oraz obsługi kamer video. Video&DSLR School to semestralny kurs pracy operatora kamery, technologii filmowania lustrzankami i kamerami video oraz podstaw sztuki operatorskiej.

 

Kurs jest skierowany do wszystkich pasjonatów VDSLR oraz operatorów kamery. Zajęcia przygotowują do swobodnego korzystania z tej techniki na poziomie zaawansowanym i obejmują m.in. technikę zdjęciową i dźwiękową, teorię i praktykę oświetlenia filmowego, praktykę sprzętową, sztukę operatorską, realizację filmową oraz elementy reżyserii.

 

 

Rozpoczęcie kursu: 22.03.2014.

 

 

Warsztaty Operatora Kamery

 

 

Kurs nauki filmowania i obsługi współczesnych kamer cyfrowych na poziomie semi profi, oraz zagadnień sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym. Kurs przygotowuje do samodzielnych realizacji video, realizacji filmów okolicznościowych, zleceń o charakterze reklamowym i dokumentalnym.

 

Kurs trwa 2 dni, jest prowadzony przez wykładowców pracujących na co dzień w profesjonalnych telewizyjnych i filmowych produkcjach jako operatorzy i asystenci kamery.

Do dyspozycji kursantów są kamery video różnych systemach oraz aparaty DSLR z wyposażeniem filmowym, statywy, rigi, slidery, stabilizatory.

 

 

Termin: 08-09.03.2014.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy