Skocz do zawartości

[Zapłace] Pilna potrzeba pomoc w wytłumaczeniu parametrów renderowania


koczi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu korzystam z programu 3ds max i skupiałam się raczej na samym projektowaniu niz na ustawieniach renderowania. Teraz potrzebuje zrobic pare rzeczy na szybko i niestety brak wiedzy wychodzi. Nie potrafię dobrać parametrów renderingu tak, żeby powstawały wizualizacje o akceptowalnej jakości w miare znośnym czasie. Najlepiej jakby mi ktoś wyjaśnił za co są odpowiedzialne kluczowe parametry i co ma największy wpływ na czas jakość, może pomógł dobrać jakieś korzystne parametry do tego co robię aktualnie? Wolałabym dowiedzieć i się nauczyć niż żeby ktoś mi wklepał stałe ustawienia. Komputer mam raczej dobry: procesor i7, karte graficzna nivida gtx 580, 32GB ram2. A rendery, kore robie nie są chyba jakieś mega skomplikowane... renderują się nawet 10 godzin. Pomoc widziałabym w takim wydaniu, zapłaciłabym komuś 100zł jeśli by mi poświęcił 1-2 godziny na GG/Fejsie i wszystko objaśnił. Kontakt podam na PW.

CLLvxxM.jpg

 

IAdLD0x.jpg

 

EX1EG5j.jpg

 

mNKiVH8.jpg

 

D9TJU2v.jpg

 

PDXyNd9.jpg

 

8QZ7gx6.jpg

 

Pm7zx9z.jpg

 

hNCqzGP.jpg

 

dMoRW2e.jpg

Edytowane przez koczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja się za bardzo nie znam ale wydaje mi się że jak nie potrzebujesz super ultra jakości to

po co wysoka jakość adaptive amount i noise trenshold?

reszsta raczej nie jest zbyt wygórowana, może wysoka jakoś materiałów?

zobacz ile ustawiłem subdivs na materiałach bo to zwiększa długość renderu a także światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności