Skocz do zawartości

pojazd 3d


waand

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Moja pierwsza praca wrzucona do galerii Maxa - model concept samochodu sportowego / nazwa robocza "Sabbath X" /. Wykonany

w Rhino w technice t-splines, render keyshot, postprod. corel. W zamierzeniu bryła nadwozia miała ogarniać najnowsze trendy pojawiające

się w designie samochodowym i na tym głównie się koncentrowałem. Dlatego tez koła i wyposazenie wnętrza to detale innego pojazdu.

Siatka bryły nieco zagmatwana, nie oddaje w pełni walorów renderingu, sądze, że wasze opinie pozwolą mi na wyeliminowanie błędów

w przyszłości. Czy tworzenie scenerii surrealistycznej dla wizualizacji conceptu jest prowokujące?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy tworzenie scenerii surrealistycznej dla wizualizacji conceptu jest prowokujące?

 

prowokujace chyba nie, ale w twoim wykonaniu idiotycznie wyglada :), surfujacy samochod, albo samochod na rybach :D

 

ogolnie fajne, poza prezentacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tworzenie scenerii surrealistycznej dla wizualizacji conceptu jest prowokujące?

 

Ciezko powiedziec czy ta sceneria jest surrealistyczna, narazie wyglada bardzo nie wpasowanie i ciezko znalesc jakis przekaz.

Jak narazie to ciezko zrozumiec o co chodzi, plywajacy samochod, samochod zaparkowany w glupim miejscu i samochod wygladajacy jak zabawka na drodze. Przyznam ze nawet nie wiem do czego ma mnie prowokowac.

 

Wg mnie skoncentruj sie na tym co taki obraz ma przekazac i sproboj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności