Skocz do zawartości

[Obiekt 3d] Custom Guitar Temp RG


Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywam czasami na moim paździerzu i tak sobie pomyślałem by wymodelować sobie gitarkę. Modelowanie swojej nie ma sensu, więc zaszalałem i wymodelowałem sobie swojego wymarzonego customa. Stały most TOM jest, kszałt RG jest, biel na całosci jest, sexi niebieskie pickupy są :)

 

Założyłem WIP'a z myślą, że ktoś mi coś poradzi i ostateczny efekt będzie lepszy... wiadomo że samemu się pewnych rzeczy niedostrzega, a tak to obiektywne spojrzenia na sprawę się przyda, no ale... jakoś odzewu nie było, więc wstawiam to co samemu uzyskałem będać świadom że super to nie jest, ale może ujdzie. Dość długo na tym siedziałem dopieszczając każdą śrubkę, profil progów itd. by później zauważyć że przedstawiająć sama gitarę w kadrach tego i tak nie widać, a model sprawia wrażenie zrobionego w 5 min. Trudno, nie chciałem zasyfiać gitary jakiś pickguardem i innym takim badziewiem, jak malunki, może przez to gitara wygląda pustawo, ale właśnie lubie taki wyważony design, a nie jakieś warlocki czy inne dziwadła.

 

Soft:

Blender i Cycles (kurde, ten render jest super, nie wiem jak mogłem wcześniej używać vray'a)

 

 

 

 

 

 

temp_rg_custom__view_1__by_temporal333-d7kzxpj.jpg

 

temp_rg_custom__view_2__by_temporal333-d7kzz0b.jpg

 

temp_rg_custom__view_3__by_temporal333-d7kzz8v.jpg

 

temp_rg_custom__view_4__by_temporal333-d7l04h5.jpg

Edytowane przez Temporal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności