Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mysz komputerowa;)) Pilne!


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prawda, że banał;)) Jednak mam trochę wątpliwości i liczę na to, że pomożecie mi je rozwiać;) Zależy mi na bardzo realistycznym efekcie (jedynie pod względem modelingu; z materiałami nie będzie problemów). Potrzebuję zrobić model myszy komputerowej w Max'ie, coś ala: http://master.pl/~moon/1591.jpg z przeznaczeniem na stronę internetową (mysz będzie bardzo widoczna) Taka niby pierdoła, ale liczę na podpowiedzi w zwiąku z wyborem metody modelowania(?) Box modeling, może na plane'ach, a może jeszcze inaczej... Z góry dzięki za pomoc! A może macie jakieś rzuty, itp(?) ;)

PS. ...to nie żart;)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

watpie zeby tu nurbsy byly wlasniwe ;) ja bym to zrobil jak wszystko inne ... czyli poly modellingiem i zaczynajac od plane`a extrudujac edge i weildowac vertexy ... co raz spogaladajac na meshsmooth`a ;) thats all ... o wiele mniej nerwow przy takim modelowaniu ... nie jest to zadna rewelacja w skomplikowaniu modelu ... czyste zaokraglenia ... jedynie widze ze pate razy chamfer w niektorych miejscach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to Ty powinienes wiedziec jaka metode wybrac, bo Ty wiesz jaka potrafisz poslugiwac sie najlepiej i jaka uzyskujesz zadowalajace efekty :P

dla mnie najlepsza metoda,to ta o jakiej wspomnial Marcin: plane i extrudujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb... dzięki za wytłumaczenie;) Wiem "co nie co" o Max'ie itp. więc... O radę prosiłem ponieważ miałem nadzieję, że ktoś z Was już robił kiedyś mychę i mógłby mi powiedzieć jaka metoda się w tym wypadku sprawdziła, a w związku z krótkim terminem sam nie mogę pozwolić sobię na testowanie wszystkich metod...;/

 

Dzięki wszystkim! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności