Skocz do zawartości

Gabriel A~


Nane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Moja historia zaczęła się 3 miesiące temu, kiedy doszedłem do wniosku, że będę rysować na komputerze. I póki co moim celem, marzeniem jest utrzymywanie się z tego w przyszłości. Na początku dużo czasu poświęciłem na szukaniu ulubionych artystów(M. in. Jama Jurabaev, Jeff Simpson, M. Kuciara) pędzli, tony obejrzanych tutoriali i prac. W zasadzie z samego oglądania prac nauczyłem się chyba najwięcej. Żeby nie było - wcześniej rysowałem i malowałem parę lat "analogowo" - obecnie robię magisterkę z filmu animowanego na asp. Pracuję nad przeniesieniem doświadczenia z kartki do fotoszopa(im bardziej malarsko tym lepiej) i jeszcze daleka droga przede mną. Dlatego jestem tutaj.

Nie znam nikogo, kto mógłby zrobić mi korektę a nie chcę się zamknąć w nieskończonym labiryncie własnych błędów. Nie boję się krytyki więc walcie wprost :)

Zacząłem od speedpaintów - zrobiłem około 50 prac w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy, przez co trochę zawaliłem szkołę, ale nie mogłem się oderwać... Większość wstyd pokazywać więc wybiorę te kilka lepszych.

 

Odp na temat "Gunslinger kid" speedpaint

0Ug3QtC.jpg

 

ycehFrU.jpg

 

Odp na temat "Fire archer" speedpaint 30min

BPJLFlD.jpg

 

 

oXOFiEE.jpg

 

Projekt do szkoły, poniżej 30min

Z68pKJP.jpg

 

ZTsukJm.jpg

 

Praca na konkurs na projekt Polskiego statku kosmicznego, niestety nie wygrałem :(

xTHvanQ.jpg

 

Dzięki za uwagę! Obecnie jestem zajęty robieniem filmu magisterskiego, ale kolejny etap to będzie ćwiczenie portretów. Później wrzucę parę gorszych speedpaintów. Pozdrawiam!:)

 

Ps. Ostatnio założyłem sobie parę kont jeśli ktoś byłby zainteresowany:

Facebook

Tumblr

Artstation

Edytowane przez Nane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności