Skocz do zawartości

Optymilizajca programu pod AMD


Gość kisman

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to jest dodatek w maxie który optymalizuje prace pod Inletem, a jest odpowiednik takiego dodatku dla procesorów AMD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba nie ma

 

 

nie ma napewno ... jedynie sp1 dla maxa 4 mial takie optymalizacje i jak mowi Tomek pozniej sa wbudowane ... ;) a co do optymalizacji dla AMD to watpie czy jest wogle co optymalizowac pod tak niezbyt w porownaniu do Intela stabilny procesor ;)

 

oczywiscie jest SP1 dla maxa 6 ale niepamietam co on tam w sobie mial ... mozna go wygrzebac z http://www.descreet.com nie chce mi sie juz szukac do dokladnej sciezki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to nie kwestia procesora vide. AMD czy INTEL a instrukcji w nim zawartych czyli 3DNOW, MMX, SSE itp. ktore maja oba procesory. Co do stabilnosci AMD vs INTEL mozna ja wlozyc miedzy bajki. Komputer to nie tylko procesor a plytya glowna, chipset na niej, pamiec itp. ktore sa lepsze lub gorsze, tyczy sie to takze komponentow ktore moga nieznacznie wplywac na stabilnosc jednak tak sie niekiedy dzieje niezaleznie od platformy AMD czy INTEL.

 

Calkiem nie malo wiem na ten temat... nie zawsze robilem grafike swego czasu ostro siedzialem w sprzecie komputerowym wszelkiego rodzaju, praktycznie wszystko sie przewinelo przez moje rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rascal: odnoasnie stabilnosci co racja to racja :-) Rozmawialem wczoraj z czlowiekem na targach. Opowiedzial mi o testach AMD 64 bitowego, bodajze 2,4 GHZ z systemem 32 bitowym. Okazal sie wydajniejszy od p4 3-costam HGZ (nie pamietam dokladnie).

Podaje to jako ciekawostke, a nie poczatek dyskusji... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, dzieki wszsytkim za odpowiedzi..

propo zawieszania, prawda to.. ze komp to nie tylko procek, malo kto wie, ze to wlasnie chipset jest najwazniejszy, on wkoncu steruje calym systemem, i najczesciej zawiasy komputera lub ich brak, to dzielo chipseta

wg mnie, jesli procesor jest powodem zawieszajacego sie kompa, to tylko dlatego ze ma slabe chlodzenie:)

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności