Jump to content

[michaelp] Przywitanie


michaelp

Recommended Posts

Siema, artyści, rzemieślnicy i profesjonaliści tego forum, chciałbym się z wami przywitać i na wstępie zadać kilka pytań żeby nie spamować osobnymi pytaniami na innych stronach forum, tak dla porządku :> .

 

Niby nie jestem jakoś nowy w modelowaniu, trochę już w 3dsmaxie siedzę, jednak chciałbym rozszerzyć trochę swoje umiejętności, od modowania na osobne gry/animacje. Zwłaszcza animację i tu prosiłbym was o pomoc.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MichaelP.JohnnyOnionTheBeta wcześniej dłubałem sobie 8 miesięcy przy swojej pierwszej grze (wiem długo, ale to była dosłownie "dłubanka z doskoku", a profesjonalista taki jak z tego forum pewnie zrobiłby to w parę dni albo tydzień :> ) i chciałbym rozwinąć skrzydła w animacjach, plus móc w razie czego zaprzęgnąć się przy tworzeniu gier.

 

Uprzedzając wszystkich - nie chcę rzucać się od razu na głęboką wodę, kiedy dopiero uczę się pływać (dosłownie i w przenośni). Tak właściwie w pełni satysfakcjonowałyby mnie (powiedzmy przy "samodzielnej pracy", ale do samodzielności przy takich projektach to daleko) animacje bajkowe, i nie mówię o shrekach, ale taki styl trailerów TF2 (tylko bardziej szczegółowy bo to animacja), ewentualnie coś takiego co tutaj w newsie mieliście: http://max3d.pl/news/6722/1900-2000-krtki-film-animowany .

Chcę zacząć powolutku żeby uniknąć podtopień i nie zrazić się rzucając to w kąt :) . Szukam często tutków z digital-tutors ale czy znacie może wy jakieś poradniki albo możecie ukierunkować mnie pod odpowiednią naukę, która pozwoli zaczepić się gdzieś na stanowisku?

 

Na 3Dsmaxie na pewno ogarniam interfejs do modelowania ogólnego - do mojej gry powyżej robiłem własnie modele i animki w maxie, jednak znajomy cały czas nakręca mnie na maykę bo "dobra do animacji", jednak po takim czasie zabawy z 3dsmaxem (powiecie że nolife ale pół mojego dzieciństwa przed kompem to zabawa z 3dsmaxem i filmowanie w grach :/ wiem, #przegryw życiowy), i też chciałbym to zgłębić.

 

Znajdą się tu mentorzy lub przynajmniej ktoś mógłby mnie nakierować żebym mógł dojść do poziomu przedstawionego wyżej? Byłbym wdzięczny i z zaskórniaków postawiłbym piwo - albo całą kratę :> .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy