Skocz do zawartości

Finished work: Zamarznięte morze


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zlej bardziej niebo z zamarzniętym morzem :) i wygładź nieco śnieg.. strasznie to wszystko poszarpane...kolorki w niektórych mscach takie sobie.. ogólnie to średnio wyszło, co nei znaczy, że nie możesz tego naprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ta pracka bardzo podoba a najbardziej postac fajnie jest zrobiona i kolorki tak samo sa fajne co do nieba to troszke bym zmienil ale koles jest wypasiony

a no i na ostrzu troszke zamalo kolorkow sa tylko r i jakos mi sie zabardzo zuca w oczy

ale zato plecak i kurteczka maxmalnie wypasiona:-)

moze tez kiedys taka pracke zrobie

narazie sie mecze z martwa naturka photo corel:-)hihi mycha niedlugo ja wrzuce na forum:-)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i klimatyczna praca. Mi osobiście kolory się podobają, podkreślają postapokaliptyczny klimat.

 

Postać jest świetna, jednak ostrze odcina się nieco od reszty.

 

Ja również uważam, że górny prawy róg jest za pusty.

 

Świetne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzasz w trochę złym kierunku jeśli to ma obrazować zmierzch cywilizowanego świata. Jak dla mnie trochę happyendowski ten klimacik. Kolorki troche podkreślają jakąs nadzieję. Człowiek wygląda troszkę jakby z wyprawy na Antarktydę. Przydałoby się jak już zauważono wcześniej wygładzić ten śnieżek (ale nie za mocno - trochę ostrości się przyda. Myślę że jakieś wraki okrętów wyszłyby na plus (nie w pełni) postapokaliptycznej atmosferze, zamarznięte drzewo ma mało wspólnego ze końcem cywilizacji.P.S. Widzę, że robisz konkurencję Rolandowi Emmerichowi - tym razem to Polskę a nie Amerykę dotknęła zagłada, hehe. Tak jak mówiłem Nie ma krytyki, nie ma perfekcji... mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie rzucił w oczy najpierw ten poszarpany horyzont. ogólnie to nie mój klimat, ale gdybym miał coś doradzać to włśnie wprowadziłbym tam raczej zdecydowany poziom zamiast tego postrzępienia. myślę, że to zepnie całość kompozycji. pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności