Jump to content

Level Artist


Recommended Posts

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry, w tym Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Level Artist

(miasto: Wrocław)

Główne zadanie: projektowanie leveli do gier od strony graficznej (praca w naszym autorskim edytorze).

 

Oczekujemy:

 

· doświadczenia w graficznym opracowaniu leveli do gier komputerowych/konsolowych

· doświadczenia w pracy z edytorami gier komputerowych

· znajomości pakietów graficznych 2D, 3D (Adobe Photoshop, 3DS Max)

· znajomości branży gier komputerowych z perspektywy gracza

· biegłej obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office) i poruszania się po zasobach Internetu

· umiejętności szybkiej nauki pracy z nowymi narzędziami informatycznymi

· zdolności plastycznych oraz zmysłu plastycznego (umiejętności rysowania, szkicowania, wyobraźni przestrzennej)

· wysokich zdolności interpersonalnych

· umiejętności efektywnej współpracy z pozostałymi członkami zespołu

· kreatywności, pomysłowości, inicjatywy

· dojrzałości, samodzielności, dobrego zorganizowania

· znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej

 

Dlaczego warto u nas pracować?

 

  • Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/
  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
  • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

 

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny i portfolio) na adres: [email protected], klikając w link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9cd2ebaea55d452594c18c0937a21029

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

 

TECHLAND Sp. z o. o.

ul. Jana Szczyrki 12

54-426 Wrocław

www.praca.techland.pl

 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy