Jump to content

box4art.pl - twórcy sztuki cyfrowej


Recommended Posts

Box4art.pl poszukuje twórców sztuki cyfrowej

 

Przez sztukę cyfrową rozumiemy : obrazy zapisane w formie cyfrowej , fotografie , grafika 3d i wektorowe 2d , malarstwo cyfrowe, kolarze itd.

 

Proponujemy sprzedaż państwa "utworów" w naszym sklepie - a właściciele cyfrowej galerii sztuki .

 

Cena jaką twórca ustala za swoje dzieło jest dowolna jednak mamy ambicje aby była to sztuka dostępna dla przeciętnego Kowalskiego a z racji że możliwość kopiowania w przypadku sztuki cyfrowej jest nieograniczona wychodzimy z założenia ze lepiej sprzeda 20 w rozsądnej cenie niż 1 za "astronomiczna" kwotę . sugerujemy ceny miedzy 100 a 200 zł za kopie .

 

klient końcowy otrzymuje obraz oprawiony w aluminiowa ramkę obraz wydrukowany na najwyższy jakoś papierze artystycznym firmy epson ( seria : "wart podpisu " ) i na oryginalnych tuszach epson , trwałość takiego druku przewidywana jest na 200 lat . Obraz jest odpowiednio zapakowany i wysłany usługa ta kosztuje 50-60 zł z zależności od wielkości obrazu A4 lub A3 niedługo wprowadzimy jeszcze rozmiar A2.

 

Dzieła przedstawiane w naszym sklepie pozostają własnością artysty i to on de facto sprzedaje kopie swojego obrazu . sklep świadczy jedynie usługę pośrednictwa w sprzedaży oraz wydruku i oprawy . Opłata jest naliczona po sprzedaży a więc umieszczenie obrazów na stronie jest darmowe i w każdej chwili można zrezygnować bez ponoszenia kosztów. Sprzedaż jest bezobsługowa ze strony twórcy - otrzyma on jedynie swoją zapłatę pomniejszona o prowizje , umowę potwierdzającą sprzedaż klientowi i f-vat od box4art za usługę .

 

Proszę zapoznać się z regulaminem przed podjęciem decyzji .

zapraszam też do kontaktu [email protected]

lub tel : 793 143 199

lub priv na forum

 

Projekt ten jest na początku swojej drogi i mimo iż osiągnął stan w którym możne przyjmować i realizować zamówienia zdajemy sobie sprawę z pewnych braków . Prace jednak trwają i będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie .

 

proces rejestracji jako twórca opisany jest dodatkowo w FAQ strony .

 

zapraszam serdecznie

 

Maciej Usielski

box4art.pl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy