Skocz do zawartości

Scena 3D Rainy Ambush - Jagdpanzer 38(t) Hetzer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Projekt zaczęty kilka lat temu, potem nieukończony przeleżał jakiś czas. Z braku wolnego czasu (dzieci, praca zawodowa) postanowiłem go dokończyć w tej formie. Wiele rzeczy można by jeszcze poprawić i ulepszyć ale brak mi na to czasu a może i umiejętności.

 

Wszelkie komentarze mile widziane.

 

<a href=2e1c555a05ee522d.jpg' alt='2e1c555a05ee5

Edytowane przez thrud
poprawka tutyłu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny model. Render wyszedł w mojej opinii trochę nudno - jest ciemno i szaro, a czołg zlewa się z tłem (rozumiem, że kamuflaż, pułapka, deszcz itd. ale jednak pojazd trochę ginie w scenie). Brakuje postprodukcji, która podkręciłaby kontrast oraz kolory i tym samym polepszyła odbiór.

 

Woda w kałuży wygląda jakby była strasznie gęsta, w oczy rzuciła mi się też tekstura podłoża.

 

Ponadto wydaje mi się, że trawa jest zbyt jednolita - przede wszystkim chodzi mi o materiał. Osobiście skróciłbym też kadr z prawej strony, żeby mocniej wyeksponować Hetzera.

 

Pozdrawiam i gratuluję ukończenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trawę to zgadzam się w 100%. Niestety praktycznie trzeba by ją zrobić zupełnie od nowa, a na to nie mam na razie czasu.

 

Jeśli chodzi o ogólny klimat to własnie zależało mi na takim szarym wypranym z kolorów widoku. Chciałem by hetzer wyglądał jak przyczajony w bezruchu drapieżnik czyhający na ofiarę. Na początku chciałem nawet zwiększyć liczbę gałęzi ko kamuflujących ale wtedy nie widać by było modelu na którym tez się trochę natrudziłem.

 

Kałuża rzeczywiście mogła by być lepsza ale tutaj po prostu nie wiem jak zrobić ją lepszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności