Skocz do zawartości

Postać 3d: Aibo SONY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

po kiego grzyba ta rozdzialka ? to sie ladowalo 5 min i na darmo , bo chyba tylko bumpa chciales pokazac ...

 

pracka slaba ... troche za prymitywne kształtyi materialy .... czas poza tym zainteresowac sie jakims alternatywnym renderem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...taakk...jakbys dał lepsze materiały oraz meshsmootka na doope tego psa sony to moze by cos z tego bylo...definitywnie nie pasuje to podloze i moze daj kamere dalej bo jakos tak brzydko wyglada z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego męczą??

facet robi prackę i oczekuje krytyki no to ją ma :)

za duży bump, reflection baaaardzo nierealistyczne (wygląda kolorystycznie jak pracki z lat 90-tych), strasznie prymitywne kształty i błędy z samym modelu (brak meshmootha i okropny boxmodelling)

technoon: za prawdę powiadam ci: tutków moc przerabiać zaczynaj a forum do WIPA wykorzystywaj.

na obrazkach:

1. chyba ci się płaszczyzny przenikają

2. ucho dziwny ma kształ a na materiale na głowie sa jakies dziwne kropki

przenies to lepiej do Wipa i jeszcze nad tym popracuj

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo bugów, materiały okropne, podłoga zrobiona Noisem zepsuła resztę...

wywal wspomnianą podłogę, użyj meshsmooth'a, nie przesadzaj z odbijaniem sie tła i podłogi od materiału bo wygląda jakby ten pies był przeźroczysty miejscami!

gdzie on ma oczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piesek jak piesek jeszcze ujdzie... ale ta podloga totalnie skaszaniona. meczy wzrok i jak chcesz pokazac obiekt to zrob tak zeby podloga byla tylko dopelnieniem do tego o biektu a nie bardziej przykuwala uwage niz on sam.

ps czym robiles? jak nurbsami to zwieksz aproksyminacje... i nie wiem jak wyglada ten piesek ale wydaje mi sie ze bardziej matowy bylby lepszy ale to juz moje zdanie do ewentualnego rozpatrzenia i tak naprawde mozna cos z tego pieska wycisnac jeszcze ale musialbys posiedziec troche dluzej.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności