Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witam, chciałbym stworzyć coś na wzór telefonu komórkowego.

Stworzyłem kształt box i nałożyłem na niego bitmapy z przodu, z tyłu i z boków. Prezentuje się nieźle tylko, że mój telefon jest kwadratowy, a na bokach wystają resztki niepotrzebnego tła z bitmapy.

Jak nadać odpowiedni kształt?? Zapewne jest możliwość edytowania krzywych ale nie wiem jak to zrobić.

  • Odpowiedzi 6
  • Wyświetleń 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Mały tutorial: Nadaj boxowi odpowiednią ilość segmentów (np. 3x3x4)i. Kliknij nań prawym przyciskiem i wybierz convert to>>>editable poly. Szukasz rolety Subdivision Surface i zaznaczasz opcję use NURMS subdivision. Nast. zwiększasz parametr Iterations (nie więcej niż 2, 1 powinno wystarczyć). Wchodzisz w tryb sub-object, najlepiej vertex lub polygon, i ustawiasz ogólny kształt telefonu. Gdy skończysz, jeszcze raz konwertujesz to to editable poly. Dopiero wtedy, korzystając z narzędzi extrude, bevel, inset, skalowania i przesuwania dodajesz szegóły takie jak ekran, klawiatura, antenka itepe. Mi zabrało to ok 5 min.

Napisano
  • Autor

udało się, mam jeszcze problem z dopasowaniem bitmapy, nie wiem jak usunąć z niej nie potrzebne narożniki, czyli w moim przypadku jest to białe tło.

Napisano
  • Autor

mam jeszcze jeden problem, jak zmienić kolor tła, tak by na wyrenderowanym obrazku boło ono np. białe??

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.