Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Czarna_mozilla

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czarna_mozilla

  1. Czyli Mozilla ma rozumieć, że nic się nie da zrobić?.... :(
  2. Mozilla wita ponownie po przerwie. Niestety ciężkie jest jej życie, gdyż przechodzi malunkowy kryzys... Wrzuca dwie pracki, z czego striptizerka nieskończona i chyba nigdy nie będzie. :( Z wilka Mozilla bardziej zadowolona. Co do kobiety prosi... błaga o wskazówki, bo siły już nie ma. Kolory --- mydło. Wszelkie próby poprawienia ich spełzły na niczym. Nawet pobieranie pipetą kolorów z jakiejś fotki ni pomogło. Nie wiem, może Mozilla nie umie prowadzić pędzla?... Pędzle użyte różne, od zwykłych twardych, miękkich, poszarpanych smużystych itp... Kombinacji wiele, ale wciąż nic nie wychodzi... Jedynie z czego Mozilla jest zadowolona to czarni ludzie w tle :/ Proszę o jakieś wskazówki i porady... Może rzeczywiście nie umie dobierać pędzli, źle je prowadzi, albo jest daltonistką?
  3. A może Mozilli ktoś poradzić, jak malować metal? Zmagała sie z tym, ale jak widać z marnym efektem...
  4. Mozilla wita po dość długiej przerwie... Ostatnio naskrobała coś takiego, ale kompletnie nie ma pomysłu na to co zrobić z tłem. Postacie też nie sa dokońca zrobione... Taki mały vip :) Może ma ktoś z was jakiś pomysł, rady co by pozmieniać, co wyrzucic itp... Chce tylko dodać, że sukienka nie jest tak specjalnie, tylko Mozilla dokleiła, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać kilka pięter wyżej :)
  5. Starcie Mozilli z martwą. Uważa, że cebulka wyszła całkiem przyzowicie, jednak ogonek papryki lezy zupełnie... Mozilla zauważa również, że ma problem z cieniowaniem twardym pędzlem, oraz z malowaniem różnych powierzchni. Papryka jest matowa, a jabłko takie bardziej błyszczące... Jak poradzicie Mozilli wyjść z tej sytuacji? :)
  6. Mozilla pięknie dziękuje za rady, linki i już się bierze do pracy :) Ma nadzieje, że wyniki będą z dnia na dzień coraz bardziej owocne. :)
  7. Mozilla mówi wielkie WOW. Pracki Cryptcrawlera robią wrażenie... ale te 10 lat trochę odstrasza... :) U Mozilli w grudniu stukie latek 24, więc za te diesięć lat to trochę jakby 34 będzie, ale co tam. Warto chociażby dla satysfakcji i takich widoków :) a takie głupie trochę pytanie.. hmm nie da się tak w pakiecie kursu przyspieszyć? :P Może z drugiej strony... Mozilla chce wiedzieć, od czego poza walorem zacząć... Jakich wzorców i wytycznych się trzymać, aby uzyskac dobry i satysfakcjonujący poziom. czego się wystrzegać, a na co zwrcać szczególną uwagę? Z jakich artystów najlepiej czerpać inspiracje? Ojoj dużo tego, ale Mozilla woli wiedzieć, zanim ma strzelić kolejną gafę. :P
  8. Mozilla dziękuje za porady (niech narazie pozostanie bezpłciowa :) ) Idąc tym tropem i sięgając porady z tutoriala, Mozilla nabazgrała taki o to obrazek. (Martwa ze stolika) Czy ma się to jakoś do porad? Użyła twardych pędzli, pobierała walor z gradientu.
  9. Jak dodac miniaturkę do tematu? :)
  10. Na wstępie Mozilla chce się przywitać i ma nadzieję, że długo u was zawita. Mozilla chce zaprezentowac swoje pracki i poddać ocenie o ile to możliwe, jednocześnie twerdząc, że ma problemy ze speedami i one jakoś nie chcą wychodzić. Mozliia będzie sie cieszyć z jakich kolwiek wskazówek i porad. Kilka pierwszych prac to speedy ( z chęcią się Mozilla dowie co w nich można poprawić, bo jakoś nie umie sie odnaleźć w szybkim malowaniu) Następne pracki są z refek. Tu Mozilli idzie o wiele lepiej, jednak problemy z kolorami są a i naszkicowanie trwa dłuuuugo, tak, że by było dobrze, co do portetów to Mozilla lubuje się w fotorealiźmie i do tego dąży. :D

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.