Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

RazielvvPL

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez RazielvvPL

  1. Dziękuję bardzo za uznanie. Już przy tym projekcie nie będę grzebał zostawię jak jest, a następny spróbuję zrobić lepiej. Początki są jednak trochę trudne.
  2. I co koledzy, zostawiać jak jest czy coś jeszcze kombinować z projektem ?
  3. Witajcie forumowicze. Miałem poprawić projekt w poprzednim tygodniu ale niestety nie miałem czasu. Także poniżej poprawiony - wstawione góry, pozmieniane korony drzew, scena została rozjaśniona, poprawiłem również kolorystykę a także dodałem jelenia (wiem strasznie skurczybyk paskudny). Jeśli uważacie że coś jeszcze wymaga poprawy, proszę o komentarze. [ATTACH=CONFIG]95797[/ATTACH]
  4. Dziękuję za sugestie - faktycznie korony drzew trochę za ostre. Jutro spróbuję nad tym popracować, na dzisiaj koniec trzeba się wyspać przed robotą. jacekszy0 - dzięki za opinię i faktycznie animacja była by fajna, ale jeszcze daleka droga przede mną.
  5. Poprawiłem światło i nieco zmieniłem kolory (być może kwestia ustawień monitora). Prosiłbym o konkretne sugestie - podkreślam że to jest moja pierwsza samodzielna praca i jestem z niej zadowolony więc mogę po prostu nie dostrzegać co jest w niej nie tak. I także chcę zauważyć że w sumie siedzę w blenderze łącznie około 4 tygodni więc mogę nie wiedzieć o co chodzi jeśli ktoś napisze coś skrótem (dla innych może być to zrozumiałe dla mnie nie bardzo) także proszę o poświęcenie kilku minut na zredagowanie tekstu. [ATTACH=CONFIG]95703[/ATTACH]
  6. Cześć, Chciałbym się pochwalić w całości samodzielnie zrobionym prze zemnie projektem (do tej pory robiłem wszystko z tutoriali). Zrobione w Blender 2.71 w około 5h. Proszę o komentarze, wskazówki. [ATTACH=CONFIG]95702[/ATTACH]
  7. Drodzy koledzy i koleżanki, niedawno zacząłem swoją przygodę z modelowaniem 3D i jak to zwykle u początkujących bywa mam problem. Początki kariery idą mi niezbyt dobrze ale jestem pozytywnej myśli - będzie lepiej. Zacząłem poznawać tajniki w Blenderze i w moją naukę rozpocząłem od tutoriala "Modelling a Little Hippo in Blender". Już na początku wpadłem na problem którego nie wiem jak rozwiązać (oczywiście z braku wiedzy). Daltego mam do was pytanie co zrobiłem źle i jak to naprawić ? Problem wystąpił kiedy dodałem Multiresolution oraz kliknąłem Subdivide (ostatni screen jest po wielokrotnym kliknięciu Subdivide).

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.