Skocz do zawartości

zuber567

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zuber567

  1. zuber567 odpowiedział zuber567 → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    Dzięki za odpowiedź :). Ten model jeszcze chce dokończyć, żeby ogarnąć mniej więcej każdą część ciała, a później będę leciał z nowymi ;). A co do kartki i ołówka to pewnie też spróbuje.
  2. zuber567 dodał odpowiedź w temacie → w Work in progress (WIP)
    Witam. Mam do was krótkie pytanie. Czy idę w dobrą stronę z tą anatomią? Jest to moje w sumie trzecie podejście do anatomii. Tym razem korzystam z tutoriala Rafaela Grassettiego na gumroadzie. Bardzo przyjemny tutorial - polecam :) Dziękuję i pozdrawiam ;)
  3. zuber567 odpowiedział pajrot → na odpowiedź w temacie → Modeling
    Pierwszy raz słyszę coś takiego, żeby nie używać standard brusha. Chyba, że masz na myśli to, żeby kształt "blokować" np ClayTubes/Buildup? Jak na obrazku z linku: http://www.3dtotal.com/admin/new_cropper/tutorial_content_images/1978_tid_001.jpg @edit W tym filmie się o tym wypowiadają: http://vimeo.com/96506857
  4. zuber567 odpowiedział pajrot → na odpowiedź w temacie → Modeling
    To jeszcze dodam coś od siebie : https://www.sendspace.com/file/jjul8i . Jest to paczka 600+ jpg'ów anatomii. Było to kiedyś gdzieś udostępnione za darmo. Na cgchannel, albo cgvilla, nie pamiętam dokładnie. Może się przydać ;)
  5. zuber567 odpowiedział zuber567 → na odpowiedź w temacie → Modeling
    Cóż, każda postać/kreatura ma inną topologie :P. Bardzo Ci dziękuję za linka :). Może gdyby to była twarz człowieka to poszłoby szybciej, ale zachciało mi się orka to mam za swoje, jak to często mówią "najwięcej uczysz się na własnych błędach". Jeszcze raz dzięki za album :D Polecam dla tych uczących się game-dev'u: http://www.3dtotal.com/index_tutorial_detailed.php?id=1763
  6. zuber567 odpowiedział zuber567 → na odpowiedź w temacie → Modeling
    Dziękuje wszystkim za wypowiedzenie się w temacie. Postaram się poprawić wszystko jak najlepiej i może jeszcze wtedy dodać coś do "oceny". Znalazłem takie cuś: http://vimeo.com/63320058 - wydaje mi się, że to wyczerpuje temat :P
  7. zuber567 dodał odpowiedź w temacie → w Modeling
    Witam. Nie wiem, czy to dobry dział, ale dodaje. Mam do was pytanko, a mianowicie, czy ta topologia jest dobrze robiona? Jest to moje pierwsze retopo i jestem ciekawy, czy dobrze mi to idzie. :P Tutaj kilka ss'ów: http://i.imgur.com/8uZUZaY.jpg http://i.imgur.com/wVEibvT.jpg http://i.imgur.com/H39Yt7U.jpg A tutaj high-poly: http://i.imgur.com/xwVhSuZ.jpg Jeszcze wszystko nie jest skończone, ale moje założenie to zmieścić się w 20 tys. tris. Puki co postać na około 16,5 tys. , a "broń" 1,3 tys. Jestem otwarty na wszelkie rady i gotowy na krytykę ;) Z góry dziękuję i pozdrawiam. ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności