Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Withi

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Withi dodał temat → w Blender
    Hejka, krótkie pytanie, czy jeśli chciałabym zarobić na blenderze musiałabym zapłacić blenderowi za to, że zarabiam? Chodzi mi o to że np. stworzyłam animacje udostępniłam ją i zaczęłam na niej zarabiać. Czy muszę się wtedy dzielić z blenderem moimi zarobkami? Dać im ileś procent tego co zarobiłam, taki jakby podatek? Czy mogę na nim za darmo zarabiać?
  2. Withi dodał temat → w Maya
    Hej, ogólnie to mam problem bo parę dni temu albo coś nacisnęłam albo nie wiem i zniknął mi taki pasek z różnymi funkcjami. Ten pasek gdzie było np. File, Select, Edit Mesh, Create itp. Proszę pomóżcie. Wrzucam zdjęcia o który pasek mi chodzi i jak to u mnie teraz wygląda.
  3. Hej, chciałam się zapytać który program bardziej nadaje się do modelowania Maya czy Zbrush. Czy jest jest tak że któryś z tych programów nadaje się do tego bardziej czy są porównywalnie takie same? O! Bo często robi się tak że po wymodelowaniu czegoś nakłada się na to osobną figurę żeby ten model nie miał takiej gęstej siatki (nie wiem jak to opisać). I znowu pytanie brzmi który program jest lepszy, wygodniejszy, prostszy? PS. Głównie mi chodzi o modelowanie postaci.
  4. Withi dodał temat → w Maya
    Cześć, jestem nowa na tym forum oraz początkująca w tworzeniu 3D. Od paru miesięcy uczyłam się blendera a głównie to modelowania i rzeźbienia. Ostatnio postanowiłam przejść do trochę bardziej profesjonalnego programu czyli Maya. Tylko, że po wejściu do tego programu nie jestem w stanie nic zrobić, skróty klawiszowe są zupełnie inne i jest ciężko, nie jestem nawet wstanie się jakby obrócić wokół jakiejś figury, że ją tak zobaczyć z różnych perspektyw. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi . Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł mi polecić jakiś kanał z tutorialami albo coś w tym stylu bym mogła jakoś zacząć naukę. Albo napisać swoje rady jak powinnam zacząć.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.