Skocz do zawartości

atheg

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez atheg

  1. Napisano

    Bardzo ciekawe podejście do tematu. Jeśli Ci się uda nie odpuszczaj tła. Jest ono w wypadku tego tematu moim zdaniem szalenie istotnym elementem budowania klimatu ilustracji. Chyba, że uprościsz je do minimum i spróbujesz wygrać temat samym oświetleniem co też jest opcją.

     

    Pozdrawiam.

  2. Napisano

    Oł je! Kibicuję! :D Miło Cię znowu widzieć

     

    Synek mi się urodził jakiś czas temu to i czasu na rysowanie się zrobiło mniej :)

     

    Wrzucam garść szkiców kompozycyjnych. Pomysl mam ograny, bo straszny dom na końcu wąwozu :) Ale, że jeszcze takiego rysunku nie robiłem to atakuję.

     

    spookyvalley1.jpg

  3. Napisano ·

    Edytowane przez atheg

    Rany, nie było mnie tu tak dawno, że aż na wejściu dostałem nakaz zmiany hasła :) Zakładam wątek w nadziei zgłoszenia pracy do aktualnego CHC. Potraktuję go jak motywację.

     

    Edit: Już ledwo na oczy widzący, przekonany, że do dziś do północy trzeba skończyć chciałem desperacko wrzucać to co poniżej ale skoro przesuniety termin do 2 to może jeszcze przez weekend cos sie uda zmienic. Macie jakies sugestie. Kazda opinia bedzie bardzo pomocna.

     

    Link do duzego obrazka: http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/spookyvalleyfinal.jpg

     

    spookyvalleyfinalsmall.jpg

     

    I miniaturka:

     

    sv180x295.jpg

     

    Pozdtowionka

  4. Napisano

    No to kosmicznej serii ciąg dalszy. Nie zdążyłem maćkuG podziekowac za komentarz, ale ostatnio urodził mi sie syn i ucze sie ogarniac dopiero w swiecie na nowo :) Nie wiem co mnie ostatnio z tymi kombinezonami tak ciągnie ale jako, ze wogole to cud ze znalazlem czas na porysowanie niekomercyjne teraz to nie bede dociekal co i skad. Narysowalo sie i tyle :)

     

    spacebullgirlkopiasmall.jpg

     

    A takie coś po zrobiniu sobie projektu najpierw cyfrowo trzasnąlem u synka w pokoju na scianie akrylami.

     

    malpasmall.jpg

     

    Pozdrawiam.

  5. Napisano

    konkurs.jpg

     

    Konkurs Rysunkowy „2B YoungBloods”

    Temat konkursu: „Nastroje mojego miasta/miejsca”

    Opis konkursu:

    W dowolnej technice rysunkowej bądź malarskiej, analogowej lub cyfrowej wykonaj ilustrację

    będącą realistycznym lub abstrakcyjnym studium nastroju miasta lub miejsca w którym mieszkasz.

    Konkurs jest organizowany przez Pracownię Rysunku 2B w Warszawie

    Wymagania konkursowe:

    - Konkurs jest przeznaczony dla początkujących rysowników

    - Wiek uczestników 14-19 lat

    - Czas trwania konkursu: od 1 lipca do 30 lipca 2011 godz. 20.00

    - Praca musi zostać przesłana na nasz adres [email protected] (JPG średniej kompresji, max. wielkość dłuższego boku to 1200 px)

    - Do pracy należy dołączyć link do wersji w wysokiej rozdzielczości (JPG niskiej kompresji, minimalna wielkość dłuższego boku 3500 px)

    - Format pracy dowolny

    - Wysyłając pracę mailem należy w temacie wpisać "Konkurs" a w treści maila podać imię, nazwisko, wiek i nr. telefonu uczestnika

    - Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę

    - Uczestnikiem konkursu nie może być obecny lub były uczeń naszej Pracowni

    Zwycięzcy:

    - Wyniki konkursu ogłosimy 31 lipca 2011 około godziny 20-tej na naszym profilu Facebook i na stronie szkola-rysunku.pl

    - Zwycięzcę wybierze komisja składającą się z pracowników Pracowni Rysunku 2B

    - Zastrzegamy sobie prawo do publikacji prac na naszej stronie internetowej, stronach związanych z naszą Pracownią oraz w formie drukowanej w materiałach Pracowni 2B (prace zawsze będą podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z ew. kontaktem do autora)

    - Wszystkie prace zostana zamieszczone na Facebookowym FanPage’u Pracowni gdzie odbędzie się głosowanie na Honorową Nagrodę Publiczności

    - Konkurs rozstrzygniemy jeżeli otrzymamy co najmniej 5 prac

    Nagrody:

     

    - Zwycięzca konkursu otrzyma kupon na wakacyjny kurs rysunku (sierpień 2011) lub na 3 miesiące zajęć w naszej Pracowni (wrzesień-listopad 2011) oraz dodatkowe nagrody niespodzianki (materiały plastyczne). Suma nagrody to około 1000 PLN.

    - Informacje o zwycięzcach konkursu głównego oraz nagrody publiczności wraz z publikacją ich prac zostaną umieszczone na Facebookowym FanPage’u Pracowni oraz na szkola-rysunku.pl

    Ewentualne pytania kierujcie na: [email protected]

    Oto link do strony konkursu.

    Zapraszamy i czekamy z niecierpliwością!

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności