Skocz do zawartości

Jaki monitor - HELP


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zastanawiam się między dwoma monitorami 19\"

 

LG Flatron F900P

Philips 109P40

 

czy ktoś z Was posiadaktóryś z wyżej wymienionych albo chociaż widział któryś w akcji

 

wszelkie sugestie i oceny bardzo mile widziane

 

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja ma LG 915 FT plus - i jestem zajeb... zadowolony - jak na tą cene to chyba najlepszy monitor - ps mało który z drogich minitorów ma taki poziom czerni jak LG - pozatym w LG jest zastosowany nowy rodzaj kineskopu - nie ma tych pier... drucików które trzymają wewnętrzną strone kineskopu - pozatym philips troszke oszukuje - monitory ich \"NIE SĄ PŁASKIE\" płaskie są tylko od zewnątrz - a elektrony walą po walcowatym kineskopie od środka - efekt taki jakbyś nałożył płaską szybe na niepłaski kineskop - ja polecam LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bys powiedzial na

 

iiyama HM903DT

 

mam go od paru miesiecy i godzi genialnie super, na poczatku jak wybieralem monitor to za przyklad tego co nie chcialem dawalem iiyame bo wydawalo mi sie ze to olbrzymia chala , ale w sumie sie grubo mylilem

 

link:

iiyama

 

 

 

 

nie mam prawie nic do zazucenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sony multiscan trinitrony i flat sa prawie /zaznaczam prawie / wszystkie ok na co jescze musisz uwazac ile herz max ma polecam belinea bo s dobr i tanie

heh musze sie wzias za benchmark od monitorow widze poki co trzebya jescze opisy tabletow skonczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Philips\'a 107P40 i jest po prostu rewelacyjny, po 20h przy kompie nie czuje nawet lekkiego zmeczenia od patrzenia na obraz. Jezeli chodzi o lg... nie wypowiadam sie. jezeli mialbym cos zasuygerowac to proponuje 22 calowego 202P40 philipa za 2350zl brutto ;) 100hz przy 1600x1200 :))) wiecej na philips.com czy jakos tam tak :) a ceny philipa na http://www.tts.com.pl/prod.asp?firma=Philips

 

a i jezeli chodzi o dwa poziome druciki w poziomie na moniaku... trzeba byc niezlym pedantem zeby to przeszkadzalo... w praktyce widac je tylko przy calkowicie bialym lub mocno jasnym tle no i jeszcze trzeba sobie powtarzac: dwa druciki... dwa druciki.. ;))))

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności