Skocz do zawartości

wzgledne ustawienia Brazil\'a


nosal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos podac wzgledne ustawienia do renderingu takie aby nie trwalo to zbyt dlugo i mialo niezle efekty, i jak ktos ma ciekawa biblioteke materialow to bym prosil jak mozna jestem bardzo poczatkujacy moj email w info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nosal, postaw sie teraz w sytuacji kogos kto chcialby CI pomoc, co taka osoba ma napisac?? Zreferowac Ci calego brazila? opisac wszystkie mozliwe sceny i ustawienia?dac linki na wszystkie strony, materialy itp ktore tak dlugo i z hihi \"poswieceniem\" zbierala? Wiec po pierwsze troche czegos co sie nazywa kreatywnosc. Po drugie render jakiej sceny chcesz zrobic?? Musisz okreslic jakies minima, outdoor, inside, duza, mala , prosta , raczej efekty swietlne czy materialy itp itd. jezeli nie wiesz jaki efekt jak uzyskac to pokaz przynajmniej jakis przyklad, cos do czego dazysz.

Inaczej nikt nawet gdyby chcial nie bedzie umial odpowiedziec na pytanie postawione w taki sposob.

Nie ma jednych dobrych ustawien, ktore dadza efekt. Kazda scene musisz potraktowac osobno i dopiescic. Jezeli chcesz wszystko zalatwic po lebkach to lepiej sobie odpusc bo nie starczy Ci cierpliwosci.

Ufff ale sie nagadalem

tymczasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazila znam malo, ale zaczynalem sie nim bawic 4 lata temu wiec wystarcza mi jakies proste podpowiedzi,a prace na maxie zaczynalem od wersji 2, wiec nie wypisuj takich zeczy, wystarcza mi pojedyncze teksty i bede go znal w calosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosal....[piwo] nie ma sie co zloscic. Chce Ci pomoc...i jak widzisz jestem na razie jednyna osoba, ktora w ogole podjela watek, wiec spusc troche pary. Poza tym Twoja wypowiedz jest dla mnie skrajnie sprzeczna, jak mozna mieszac z Brazilem od 4 lat i pytac o podstawowe ustawienia??? Z calym szacunkiiem, ale nie rozumiem. Ewentualnie prosze na gg, skieruje Cie w odpowiednim kierunku. Albo daj tu jakas mala przykladowa scene z konkretnym problemem. Pozdrawiam. Keep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Damn... znowu się nie wyrobiłem :-((( No qrczak, nawet nie mam czasu, zeby 1,5 MB przezucić na serwer :-((( Damn... a nie moowię jush o skończeniu 2 części... ale część 2 częśći umieszczę na stronie na dniach i dam wam znać jakby coś ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności