Skocz do zawartości

Problem z v-ray\'em ,help!


Gość Deodat

Rekomendowane odpowiedzi

Mała prośba o pomoc lub poradę a propos v-ray\'a.Sprawa wygląda następująco mam zainstalowanego v-ray\'a 1.09.03g w maxie 5, w momencie próby renderingu otwiera sie okno renderingu maxa i okno komunikatu v-raya i to koniec czarny ekran renderingu, max sie zwiesza,choć v-ray jest poprawnie zainstalowany. w oknie renderingu maxa pojawia się komunikat: \"building SD tree\" i to wszystko , nic dalej nie rusza. gdy renderuję pustą scenę na próbę wszystko jest ok, w momencie gdy jest w scenie jakikolwiek obiekt dzieje sie to co wyżej napisałem (renderer jest zmieniony na v-ray\'a obiekt ma materiał v-ray\'a tak samo światlo tez jest v-ray\'a), czyli niby jest wszystko ok , a jednak... Jeśli ktoś byłby uprzejmy mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skonczylo Ci sie demo - sciagnij sobie nowe z www.vrayrender.com - demo dziala tylko miesiac i pozniej sa te efekty opisane jak u ciebie - ale niech cie to nie martwi bo Bulgarscy Chaotyczni wojownicy co miesiac ulepszaja swoja machine o nowe opcje teraz oficjalna wersja jest versja M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Maxie 6 też się tak dzieje ale tylko przy bardzo bużych scenach. U mnie problem jest z brakiem pamieci (mam swap\'a ustawionego na sztywno w win XP bo dziele go ze swapem z Win 98). Może to ten sam problem?? Zwieksz swap\'a albo pozwól mu rosnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Maxie 6 też się tak dzieje ale tylko przy bardzo bużych scenach. U mnie problem jest z brakiem pamieci (mam swap\'a ustawionego na sztywno w win XP bo dziele go ze swapem z Win 98). Może to ten sam problem?? Zwieksz swap\'a albo pozwól mu rosnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pentiuma 4 2,4 GH, 512 DDR , Radeona R 9000 128 RAM , Win 98 SE,

Maxa 3.1 i w każdej scenie, nawet czystej i bez dodatkowych efektów.....

zawiesza mi sie (SD Tree) a V-Ray\'a œcišgałem przedwczoraj.

 

Maxem bawie się od niedawna i nie wiem co to swap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie pokazuje ze demo sie skonczylo i zebym sciagnol nowa wersje. to ja wochodze sciagam ja (wersje na maxa 5)

VRayDemo_1[1].09.03p_Max5_setup

instaluje i nadal nie dziala. probowalem jzu odinstalowywanie i nie pomagalo. co ejst nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie działa na 98 i ME ?! Ja mam 98 i wszystko jest ok. Mi tez sie wieszał, ale coś przypadkiem zrobiłem w opcjach renderingu i poszło. Pokombinuj w ostatniej zakładce, tam gdzie się ustawia spodób renderowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności