Skocz do zawartości

Bitwa 3d: gokart fury


janikp

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle razy nosiłem się z wzięciem udziału w bitwie, że w końcu trzeba było podjąć meską decyzję i się przemuc. Jako że z powodu studiów zajmuje się głównie wizualizajcami budynków więc dla rozprężenia pójdę w kierunku stylistyki bajkowej.

 

Temat będzie wyścig dwóch gokartów - no bo co jest piękne na tym świecie, kobiety i auta, no a co jest małym autem - gokart (z tematu kobiet zrezygnowałem ze względu za dużej ilości podtekstów) :). Mój wstępny pomysł to dynamiczne ujęcie, na pierwszym planie mały gość totalnie wystraszony taki w stylu kolesia z gnijącej panny młodej a na drugim planie goniący go spory potwór ale niezbyt straszny - coś w stylu Glottisa z Grim Fandango - w lekko podrasowanym gokarcie:)

 

Jak tylko się uporam z przeglądami na uczelni ruszam z tym projektem. Napewno będzie w tym projekcie wiele nowych dla mnie wyzwań więc bedę wdziećzny za wszytkie rady.

 

pozdrawiam

Piotr Janik

 

[ps. dzis wieczorem prawdopodobnie zamieszcze jakies inspiracje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szperanie w poszukiwaniu referek nie jest takie proste jak by sie wydawalo....narazie z powodu braku tabletu musicie poczekac na szkice ktore musze zeskanowac ale przy odrobienie szczescia uda mi sie zamiescic kilka obrazkow z inspiracjami. w miedzy czasie zastanawialem sie czy by nie zmienic koncepcji ze jednak to ten potworek jedzie z przodu a goni go mala dziewczynka z wyjatkowo zacieklym wyrazem twarzy:) taka w stylu darli z finding nemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto pierwsze rendery niedokonczonego gokarta....i pierwsze pytanie....czemu na renderach mentalem wychodza bledy ktorych nie ma przy renderze software-owym (wiekszosc obiektow modelowanych jest subdiv-ami)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. modelowanie nieorganicznych rzeczy jakos mi idzie, zaczna sie schody jak bede musial wymodelowac postacie:) bo jak narazaie mam na koncie kilka budynkow a modelowanie postaci jest mi bardzo obce...:/ no ale kiedys trzeba zaczac.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności