Skocz do zawartości

Warsztaty/kurs foto 3miasto


kropa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czemu dopiero teraz się odzywacie? :P Jutro pierwsze spotkanie, ale macie info-najwyżej na drugie zajęcia się wbijecie, czyli w przyszły poniedziałek :)

http://www.zielony.info/kurs_foto.txt kontakt jakby co ze mną.

Acha, cena póki co za 2 spotkania po 2h to 45 zł, ale jeśli któryś z was dolączy to zmniejszy się oczywiście :) Tak jak pisałam-jutro pierwsze zajecia. Jeśli któryś z was będzie chciał jutro dołączyć to dajcie znać na mejla do jutra do powiedzmy 14, myślę że jest szansa że będziecie mogli nawet jutro dołączyć :) Tylko musicie się do mnie odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursy to szmira :P

ogladac zdjecia, pstrykac i robic swoje.

tego Cie nikt nie nauczy. tu trzeba samemu pracowac. a cala teorie masz w necie/ksiazkach.

czytalam to... kiepsko jak gosc ma tylko 2 lampy (my srednio uzywamy od 3-5). to malo. kwestia czy jest studio. z tlem, filtrami. za takie cos mozna zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. odpusc sobie te kursy. osobiscie z gdanska polecam studium fotografii artystycznej, w tej galerii obok Marciackiego.

nauczysz sie techniki gumy, dagerotypii... to ma przynajmniej wartosc poznawcza :P.

 

mozna sie raz spotakc... dajmy na to w Duszku (zakochalam sie w tym pubie i maja moje ukochane piwko, ktore kojarzy mi sie z Wiedniem) i cos wykombinowac.

 

jak koniecznie chcesz do studio... w sumie widzialam kiedys twoja facjate na tym forum. jak chcesz, to z checia wezme Cie jako modelke. przy okazji popatrzysz jak to wszystko 'profesionalnie' wyglada. masz tla, lampy, filtry, wiatrak, spokojnie starczy :P wezmiesz druga osobe dla siebie i ja obfocisz, my Ci wczesniej pokazemy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bardzo małe poniekąd :P coś za coś. Kropa odda w naturze ;).

ja niestety nie biorę odpowiedzialności za to, co sie dzieje w studio, lecz mój chłopak. a szczerze wątpię, iż byłby on zadowolony z robienia warsztatów dla większej grupy. moja brożka jest dostarczanie modelek, pomysłów. co do dni i formy zabaw w studio mamy mało do gadania. jak jest wolne, to wchodzimy. tam sie generalnie pracuje ;) a mi i Jedynemu, nie ukrywam, są potrzebne modelki, żeby portfolio złożyć.

a dziewczyna sie przy okazji pouczy i pobawi sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem mozna. ale tzw. chinki (fighter) chodza od 700 zl za lape + statyw + soft box.

jedna, a to ze tak powiem 'nizsza polka'.

ale tu masz tla, pelno wymiarowe pomieszczenie, filtry, 5 lamp w tym kosmiczny bronek, ktory jest w stanie Cie zabic ;) chociazby z racji wagi (moc to inna kwestia... ale grzeje. sprawdzilam na golej skorze...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi cos rzedu ELFO itd, a juz na pewno przekladajac na jedna dwie osoby to po tygodniu wydaja rownowartsc np. C 10-22 f3,5-X + 580II

 

Ogolnie chcialem sie tylko zapytac, gdyz znam pare osob ktore maja studio, albo przynajmniej sprzet studyjny, lecz nie wiem jak w zajeciach grupowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy, wszytko pieknie i fajnie. jednak moj facet odpowiada za sprzet, szef pewnie tez nie przystanie na to z usmiechem, gdyz za wynajem ma kase ;)

my mozemy wejsc za free, na taryfie ulgowej.

mozna Cie przemycic, ale musze miec 'uzasadnienie'. pokombinuj z modelka, to tez twoj interes ;) teraz laske mam, ale ja bede brac do Cup od tea (moje...) dwa mlotki w ruch i zaczynamy zabawe.

przy okazji mozna sie spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale fotoreporter [jak to tak eee... pro brzmi] tez czasem musi zajść do studia choć by i na sesje z piękna modelka dla Faktu, choć sam okazji nie maiłem to wrażenia kolegów były co najmniej interesujące :)

i co tak wszyscy posneli, nie pije nikt czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widze że wątek się rozwinął.

Kamilsien - nie sądzę, żebym się na modelkę nadawała aczkolwiek bardzo bym chciała podpatrzeć jak to wygląda, bo bardzo mnie kręci fotografia studyjna a nie mam o niej pojęcia :( nawet mogłabym się poświęcić dla tego celu i spróbować stanąć przed obiektywem :)

Kuciel - może dla Ciebie nie brzmi zachęcająco, ale ja osobiście naprawdę bardzo niewiele wiem i po 2 spotkaniach jestem zadowolona. Kwestia gustu i oczekiwań, ja nie mam prowadzącemu póki co nic do zarzucenia. Może się inny uczestnik kursu wypowie co sądzi ...

A z ta sesją foto wspólną to super pomysł, na stoczni już fociłam ale chętnie to powtórzę.

Może jakiś termin ktoś rzuci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mała propozycje.

od dłuższego czasu nosze sie z zamiarem wyjazdu w kierunku morskim, acz trochę mniej cywilizowanym niż Orłowo.

opcje:

- Sobieszewo

- cos miedzy Trójmiastem a Helem

- moze nawet sam Hel, ale stateczki już niestety nie odchodzą

- opcja ekstremalna - Frombork. jak sie dobrze zorientujemy, może jest szansa na zorze polarna, ponoć czasem, acz rzadko, je tam widać (pamiętam jeszcze z czasu zamiłowania astronomia), tylko co i jak dokładnie trzeba sie rozeznać w obserwatorium.

 

jak ktoś chętny, to dać znać. mimo mojej wybitnej aspołeczności, jak już mam coś zrobić dla większej grupy, to łatwiej mi to przychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności