Skocz do zawartości

[SSAT] Farmowe sposoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mój mały powrót, są wakacje, siostra ma nowy komputer postanowiłem sie zabawić i troche porywalizować ;) choć i tak nie będzie łatwo, bo już widzę poważne koncepty i aż zżera mnie ciekawość jak będzie wyglądał koniec.

 

Pora przedstawić mój pomysl:

Konwencja grafiki z produkcji typu "Wallace&Grommit", 'Baranek Shaun", czy "Uciekające Kurczaki". Głównym bohaterem sceny będzie farmer z "Baranka Shoun'a", jest postacię wymowną i myśle, że dość na miejscu. Będzie on w swoim farmerskim saloniku próbował naprawić swój stary telewizor. Będę starał sie raczej utrzymać napięcie emocjonalne niż porażone postacie. Głównie chodzi, by gośc był odrócony od telewizora i ze strachem w oczach na ślepo wbijał w niego śrobokręt. Pierwszy redner Farmera wkrótce, wolę pokazać dokończonego. ;)

 

postacie drugoplanowe to pies - Blitzer, który będzie, jak to pies, go wspierał. zobaczymy, czy pokuszę się na większośą ilość dramaturgii.

 

[ENG] (Studenci na AE, mają fajnie)

What I'm goint to present will be slightly reference to "Wallace&Grommit", "Shaun the Sheep", "Chicken Run". The main charakter, the Farmer directly from the "Shaun the Sheep" series, is very apropiate person in this case. In his old, enlglish style living room he will attempt to fix his broken old TV. I would rather try to show the drama of the scene, where he is executing half-baked ideas instead of showig electrocusion-session. The main concept is to show him, kneeling near the TV i trying to reach some unknown destination inside the TV with screwdriver, but with fear in his eyes, he can't see enything, so he will be looking in completly different direction. Wish me luck, 'cause this is my coming back from inactivity.

New render soon.

 

postaram sie jakoś narysować swój pomysł ;) wlepie A.S.A.P.

 

UPDATE:

Nie smiać sie, pierwszy raz robie postać ;] palce pianisty ma.

dcb24257a905d5b0m.jpg

Edytowane przez legolas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności