Skocz do zawartości

Pomoc przy abstrakcyjnej wizualizacji(NIE ZA DARMO!)


Gość LukaszKrawinski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LukaszKrawinski

Witam!

 

Poszukuje kogos, kto posiada wystarczajaca wiedze z zakresu 3D(+byc moze After Effects) do zrobienia nie wymagajacej abstrakcyjnej animacji/wizualizacji 3D. Wraz z znajomymi przygotowujemy 30 urodziny kumpla i chcielismy jako element dekoracji przygtowac ciekawe abstrakcyjne wizualizacje wyswietlane na 52'' ekranach. Przeszukalem juz siec i pomimo, iz jest mnostwo ciekawych propozycji to jednak zadna nie odpowiada nam w 100%. Po przedyskutowaniu z znajomymi stwierdzilismy, iz latwiej i praktyczniej bedzie zlecic komus zrobienie takowej wizualizacji opartej o nasze(glownie moje) propozycje i sketche.

 

Zaplata:

 

Zyjemy w XXI wieku i obecna sytuacja gospodarcza nie wyglada najlepiej wiec oczywiscie nie osmielam sie prosic o pomoc za darmo. Poniewaz jednak nie jest to projekt komercyjny i srodki na niego pochodza z mojego wlasnego budzetu to jestem w stanie zaoferowac nie wiecej niz 200 zl(moze 250 jesli wizualizacja bedie naprawde dobra!).

 

Kogo Poszukuje:

 

Freelancer'a, ktory posiada troche wolnego czasu i chcialby zarobic troche extra gotowki. Moze byc to projekt wykonywany np pomiedzy 2oma innymi wazniejszymi jako zapelnienie przerwy. Grafik musi posiadac bogata abstrakcyjna wyobraznie i rozumiec temat projektu. Nie narzucam metody czy softu w ktorym to ma byc wykonane. Jestesmy co prawda na forum maxa ale jesli czujesz sie pewniej w Mayi, Blenderze czy After Effects to ja nie mam z tym problemu. Musisz rowniez posiadac GTalk lub kontaktowac sie ze mna dosc czesto via e mail(nie mam obecnie GG ale moge zainstalowac jak bedzie trzeba) w godzinach wieczorowych i nocnych(w dzien pracuje i czesto nie mam czasu na nic)

 

Na czym polega projekt:

 

Wizualizacja abstrakcyjna juz powinna wiele mowic. Pelny random. Np przenikajace sie kwadraty z szkla obracajace sie w jakis ciekawy sposob lub zmieniajace sie ksztalty szklanej kropli na jakims ciekawym tle itp itp. Pierwszy etap bedzie polegal na skontaktowaniu sie ze mna i ja omowie wszystkie moje pomysly, zapytam o Twoje i razem popstaramy sie cos sklecic co nie bedzie trudne i czasochlonne do zrobienia a bedzie dosc efektowne. Jesli juz posiadasz ciekawa abstrakcyjna wizualizacje to moze moglbym ja od Ciebie odkupic zamiast tworzyc od 0 nowa?

 

Niektore moje pomysly bazuja na obserwacji fali oscyloskopowych i jej ukladania sie w rozne czesto nietypowe ksztalty. Byc moze wystarczy jedynie "skopiowac" taki obraz, nadac ciekawy v rayowski material i pogrzebac w track editorze zeby cos ciekawego powstalo? Tak jak mowie najpierw trzeba to przedyskutowac.

 

Czas jest do 26 lutego. Jesli potrafisz zrobic cos wystrzalowego w 5 minut to super ale jesli pracujesz powoli to do 26 lutego jest jeszcze troche czasu.

 

Nie trzeba przejmowac sie renderingiem finalnym. Zdaje sobie sprawe, iz w wiekszosci trzeba miec niezly sprzet zeby wyprodukowac animacje na 52'' HDTV wiec prawdopodobnie zalatwie na wlasny koszt(albo zwale na znajomych ;P) cos w stylu mini render farm zebys nie musial sie przejmowac finalnym outputem albo sam wyrenderuje w Vray'u.

 

Tutaj podaje przykladowy link do abstrakcyjnych obserwacji fali oscyloskopowych:

 

 

Nie szukam wizualizacji winampowych.

 

REASUMUJAC:

 

- Projekt: Abstrakcyjne animowane wizualizacje na 30stke kumpla

 

- Czas animacji: Do ustalenia (to ma byc loop)

 

- Pierwszy deadline: bardzo wstepne propozycje przyszly tydzien

 

- Ostateczny deadline: 26 luty 2009 rok

 

- Rendering finalny: NIE - chyba ze ktos bardzo chce :)

 

- Wymagania: znajomosc animacji 3D, troche wolnego czasu, checi

GTalk, mail, zmysl artystyczny, duzo kawy jesli pracujesz

w nocy :)

- Zaplata: 200 lub 250 zl w zaleznosci od zlozonosci ostatecznej

wersji

- Sposob zaplaty: Western Union, PayPal lub On line na konto

 

- Miejsce pracy: w calosci przez internet

 

- Kontakt: [email protected]

To chyba tyle. Jesli bedziecie miec wiecej pytan to smialo na maila i wyslijcie jakies sample zebym wiedzial na mniej wiecej jakim poziomie stoicie(wizualizacja naprawde nie musi byc skomplikowana).

 

Dzieki z gory za wszelka pomoc

 

Pozdrawiam,

 

[email protected]

Edytowane przez LukaszKrawinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności