Skocz do zawartości

Koła i jeszcze raz koła...


Bremen

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie mam prosbe a mianowicie...modeluje sobie stateczek kosmiczny...cos ala ten co jezdzil po ksiezycu...ale za chiny nie wiem jak kola zrobi...potrzebne mi sa jakies rysunki...byleby dokladne bo musze ostro odwzorowac szczeguliki.

 

I tu moja prosba czy ktos przypadkiem nie ma takich kuleczek ? Patrzylem na roznych stronach z blue printami ale nie bylo...a zdiecia z lotow kosmicznych w tym te pojazdy to sa malowidoczne wiec czy ma ktos jakies zdiecia/rzuty...cokolwiek co by mialo szczeguly..help :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się że Twój pomysł jest taki sobie. Obecnie na mało kim robi wrażenie perfekcyjne odwzorowanie jakiegoś obiektu. Lepiej sam wymyśl koła ( a najlepiej cały pojazd-spójrz np na prace niejakiego Douga Chianga-chyba znasz pana :) ).

Ale jezeli jesteś uparty na odtworzenie tego pojazdu to może to ci pomoże:

http://www.pbs.org/wgbh/nova/tothemoon/explore.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie watpie ze wymyslenie wlasnego kola jest dobre...ale nie prosilbym o to gdybym wymyslil...szczerze mowiac co do kul to rozruzniam tylko takie gumowe co sa w samochodach...rowerowe i te ktore widuje sie na codzien...co do tych kosmicznych to nie mam bladego pojecia a nie chcialbym zrobic jakiego tam kuleczka bo mi zalezy na ladnym :D...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...myslisz ze tego nie przerobilem :D:d...ale mi bardziej o co okraglego chodzilo a nie walcowatego :D...ale pamietam te czarne beczulki :)...raz z kuzynem 4 pomalowalismy i popisalismy cos na nich dodalismy sprezynki od dlugopisow i byly radiacyje beczki pelne czegos tam :D:d..a jak sie wylewalo to sie srobki seledynowe sypalo :d:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności