Skocz do zawartości

Young Genkai +++ Botan


MaggeM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ponownie!

Nadszedl czas aby pokazac! :):D:) GIRLS! - dzieweczki do The Dark Makai Tournament 2003.

Jako pierwsza zrobilem.. - Young Genkai...2877 tris :p

Genkai jest dumna mistrzynia Rei Kou Hadou Ken (Duchowej Techniki Fali Lekkiej Piesci), ktora zawiera potezne techniki Rei Gan (Rei pistolet), Rei Kou Dan (Duchowa Lekka Kula), Rei Kou Ha (Duchowa Lekka Fala Dubeltowki). Potrafi on koncentrowac swoja energie ki w swoich palcach aby strzelac z nich jak z pistoletu albo koncentrowac ja w piesci i uderzac nia bezposrednio w przeciwnika. Innymi specialnymi technikami ktorymi uzywa sa Duchowe Lustro Jasnosci i Reflekcji ktore absorbuje ki przeciwnika aby moc samemu jej uzywac, a takze Piesc Przywracania. ;)

 

Lookajcie do tego watku - bo nowe dziewczki beda sie pojawiac...

 

genkai.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhh...ciekawy jestem jakie tutaj mozna komentarze dawac :P...osobiscie nie lubie Low poly bo wszystko jest takie jakies kapke kwadratowane i malo dopracowane ale takie ma byc chyba low poly :)...zastanawiam sie czemu nie teksurujesz tych obiektow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...staram sie dopracowywac modele jak najbardziej... i wychodzi to tak ze wszystkie szczegoly ktore postac musi miec - ma. Co do kwadratowosci to tez staram sie aby tego tak nie bylo widac... i widac ze widac ze tak jest.. heh. A low poly to low poly. Poki co inne nie moze byc za pare lat bedziemy mieli w grach super gladkie modele podchodzace bardzo pod high poly... ale poki co trzeba sie zadowolic tym...niestety kiedy my tu sr a my na jakis athlonach itp to producenci juz maja pewnie kilka x GH wiecej.. no ale kase trzeba nabijac..i tym ze sposobem takiego athlona 5GHz zobaczymy np. dopiero za rok.. albo geforca 6. Wiekszosc zalezy od sprzetu... ale cieszmy sie tym low poly ktore mamy..lepszejesze to niznic

Ogolnie texturuje obiekty tylko akurat nie te ktore robie do modow..na razie modeluje... potem jak sie skoncza pstacie to pewnie sobie je potexturuje ....:) ..thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem jedna rzecz (pewnie nie ma to wiekszego znaczenia) - glowy Twoich low-poly sa symetryczne - twarze, tojeszcze rozumiem, ale czy nie sadzisz, ze np wlosy lepiej by wygladaly, gdyby nie sterczaly symetrycznie? ;)

 

a tak poza tym nie mam zamiaru niczego krytykowac, bo mi sie wstyd robi jak patrze na to i porownuje z tym, co ja robie... :(

 

pozdroofki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz robie symetrycznie a nieraz nie - zalezy od postaci...ale czesto musi byc symetrycznie chociazby dlatego ze czesto wlosy sie ruszaja w grach.. wiec trudno bylo by je aniamowac kiedy w wyjsciowej pozycji bylyby pomieszane i nierowne.. A tak w czasie gry kiedy sie jakos tam ruszaja to juz nie wygladaja tak samo z obu stron. Z reszta nawet jesli sie nie ruszaja to mozna je potem ustawic w jednej - njlepszej pozycji zeby nie bylo symetrycznie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności