Skocz do zawartości

Wacom Intuos4 - problem z łączeniem profili i ScetchBook Pro pod Win7


norap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno przesiadłem się na win7 64bit, ponieważ mój stary wysłużony xp odmówił współpracy, popracowałem trochę na win7, w między czasie zdążyłem sobie skonfigurować nowe ustawienia tabletu (radial menu itd.) pod dane programy, po jakimś czasie zdołałem podnieść xp i zrobić kopię ustawień tabletu, od tego momentu zaczęły się schody.

 

Pierwsze pytanie, czy ktoś z szanownych użytkowników ma doświadczenie z łączeniem dwóch plików .wacomprefs? Ja w starym pliku mam dość zaawansowanie skonfigurowane radial menu pod Photoshopa, Paintera i Maya a w nowym pod MAXa i AEi chciałbym je teraz połączyć (jakiś edytor albo coś w tym stylu)?.

Od biedy będę musiał poszperać w tych plikach z poziomu notatnika albo operację konfiguracji powtórzyć, ale wolałbym tego uniknąć i na przyszłość ewentualnie się czegoś dowiedzieć. :/

 

Drugie pytanie, moja dziewczyna często używa ScetchBook Pro (przynajmniej używała pod xp, bo wszystko działało) i teraz mi marudzi że nie działa prawy klawisz myszy przypisany do piórka, kombinowałem jak tylko można, wyłączyłem funkcje pen tablet w usługach, reinstalowałem sterowniki, kombinowałem w pliku konfiguracyjnym i nic, nadal prawy widzi jako jak pisak, w przypadku samej myszki wszystko działa ok, a na tablecie ni cholery.

 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności