Skocz do zawartości

Poszukiwany/Poszukiwana :) Grafik 2D/3D, webdesigner.


Gość regit

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Chciałem zadać każdemu z osobna, każdemu kto tutaj zajrzy jedno pytanie.

"Czy się nudzisz?" Jeżeli tak, to dokładnie przeczytaj co mam do zaoferowania :)

 

Pewien czas temu, podczas upalnego dnia postanowiłem wraz z kolegą stworzyć prostą grę przeglądarkową, która będzie mieć potencjał.

Na tą chwilę, projekt ma się dobrze i jest ciągle rozwijany.

Borykamy się jednak z pewnym problemem, a mianowicie w brakach kadrowych :)

Potrzebujemy grafika 2D, który w wybranym przez siebie sposobie, przygotuje dla nas Avatary. Obrazki przedstawiające bohaterów oraz przeciwników.

 

Potrzebujemy grafika 3D, ponieważ przedmioty będą modelowane w takim stylu. Domyślnie wszystkie i tak trafiają do wymiarów 64x64 więc nie musisz mieć mega talentu i kwantowego procesora ;)

 

Potrzebujemy webdesignera, jeżeli uważasz że narysowanie dla ciebie paru graficzek to nie problem, a photoshop to twój przyjaciel to możesz nam pomóc ;) Dużo pracy nie będzie. Tak naprawdę, to trzeba zrobić kilka graficzek do menu, logo, przerobić nieco tło i praktycznie koniec :)

 

Zatem podsumowując.

Nudzisz się? Chcesz się rozerwać i pomóc stworzyć coś z niczego? Napisz do mnie! Najlepiej na gg: 8851618 ;)

Dla ciekawskich dodam jeszcze link na gamedeva http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=1582

 

I parę graficzek przykładowego ekwipunku:

swordl.jpgtarcza1.pngtarczal.jpgszmaciaki2glow.pngzbroja1.pngkolczuga3.pngringli.jpgskroplonepowietrzel.png

 

Jeżeli uważasz, że potrafisz lepiej, napisz ;)

 

PS.

Jeżeli liczysz na kasę za robociznę, muszę Cię rozczarować. Żaden z nas nie zarabia kokosów, a grę robimy typowo hobbystycznie, więc jeżeli chcesz pomóc z dobroci serca, to zapraszamy. Oczywiście grę robimy komercyjnie, więc gdy pojawią się pierwsze złotówki, podzielimy się równo :)

 

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności