Skocz do zawartości

Animacja: trening


darkelf

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

rozpoczynam moja bitewke...

sprobuje zaanimowac jakas forme sztuk walki, glowne inspiracje czerpalem z niedawno nabytych filmow o klasztorze shaolin ;)... bedzie to polaczenie roznych stylow kung fu z domieszka taiji. Rozpatruje jeszcze polozenie kamery i jakies ew. zmontowanie tego.

 

na razie mam szkielecik, chyba bedzie wystarczajacy... mysle, ze z pomoca cthulhu dzisiaj skoncze skinowanie i jakis morfing.

1scr.gif

pozdrawiam wojownikow i tchorzy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej. mam pytanko odnosnie solvera... mysle, ze bedzie sie tutaj nadawac - mianowicie, czy da sie zrobic jakis kontroler lub cos co umozliwiloby mi ruszanie kregoslupem w obydwie strony[do przodu i do tylu... a w sumie tez i w bok]?[hi solverem jakos moge tylko w jedna :/ ]. myslalem o jakichs 3 solverach, ale nie wiem czy dobrym tropem ide :P. prosze wiec o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zielone to dummy a niebieskie to solvery:

dummy w helperach[normalne obiekty] znajdziesz a solver w animation->IK solvers. drugie tworze aby latwiej bylo poruszac nogami ryncami i innymi kregoslupami[tworze kinematyke odwrotna... zreszta sprawdz jak to wyglada i powinienes zrozumiec o co w tym chodzi]... a potem solvery linkujesz z dummy zeby ci latwiej bylo poruszac[bo zauwaz, ze te solvery to takie pierdziaste malutkie krzyzyki]... chyba prosto wytlumaczylem... moze ktos mnie poprawi bo jak wiadomo ja sie ucze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. wbije watek na gore i przzy okazji spytam sie: czy zaobserwowal ktos jakeis nieprawidlowosci w pracy z HI solverami w maxie 5.1 ? mam male problemy z odczytaniem plikow zawierajacych moj szkielecik :/... [ pokazuje sie slynne okienko An error has occured... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności