Skocz do zawartości

.3dm do 3D Maxa


Kryhas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę przenieść projekcik z Rhino do maxa. Używam do tego Power Translatora. Gdy daje na dany plik to wyskakuje mi okienko, w którym są różne opcje do zaznaczenia (obrazek). Czy może mi ktoś pomóc, bo nie wiem, które opcje mam zaznaczyć a które odznaczyć żeby było wszystko ok. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a czy te opcje to jakis problem

wystarczy uzyc opcjisingle brep czyli to drugie

trimming nie trzeba raczej ruszac

viewport i rendering mesh quality to chyba zalezy od czlowieka i sprzetu a i tak samemu trzeba ustawic tego mesha bo to są dobre wartosci wyjsciowe

o i moze co to jest produce size dependent- tu mozna przy renderowaniu zaoszczedzic pare polygonow ale juz dla animacji to raczej przydaje sie to włączyc bo przy kazdej klatce nie bedzie przeliczny mesh na nowo. dziala to poprostu tak ze to czego nie wiedzisz ma bardzo niską gęstosc siatki a cos co jest blizej kamery jest bardziej dokladnie przeliczone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz potem opcje okienkowe gdzie wpisujesz samemu wartosci jak max dlugosc edgesa itd. przy bardziej skomplikowanych obiektach jest to niezbedne raczej.

ale jak to juz sam musisz potestowac co robi co przeciez sam bym tego nie napisal a i sciagnij helpa do PT napewno jest to opisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności