Skocz do zawartości

Wprowadzenie - wspomóż nowicjusza.


bajtek5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od kilku miesięcy przeglądam forum, czytam, oglądam wszelkie poradniki, które przekazujecie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z grafiką 3D. Jednak dla mnie jest to wciąż nowa droga, którą chciałbym obrać i przekształcić z pasji w zawód.Przez długi czas odkładałem dany budżet na naukę grafiki, zakup sprzętu komputerowego oraz rozmyślałem nad ewentualnymi studiami.

 

Chciałbym zająć się nie tylko modelowaniem, ale w głównej mierze skupić się na wizualizacjach architektonicznych, tworzeniu zwiastunów typu "cinema" do filmów, czy potrafić bez problemów przygotować render nowego modelu samochodu - Podobny poziom chciałbym osiągnąć przez przez najbliższe pięć lat, jednocześnie ucząc się czegoś nowego przez całe życie.

 

Dotychczas zajmowałem się grafiką użytkową 2D ( plakaty, banery, reklamy, loga - często bazując i przekształcając gotowe elementy) oraz montażem filmów na własne potrzeby, był to może poziom średnio-zaawansowany.

 

Chciałbym jak najlepiej zainwestować zdobyte pieniądze i przekształcić je w wiedzę, stąd też moje pytanie - Jakie jest Wasze zdanie na temat danych stron z toutarialami ( które z nich polecacie, które warto zakupić).

 

Może macie jakieś ciekawe kursy prowadzone w Polsce przez ludzi znających się na grafice 3D, a może ktoś z Was udziela osobistych lekcji? Chciałbym zdobyć przynajmniej podstawy poziomu komercyjnego, a następnie rozpocząć praktyki lub okres próbny w firmie graficznej, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności w domu, tak aby cały czas iść ciągle do przodu.

 

Bardzo dziękuję Wam za wszelką pomoc, każda Wasza opinia jest dla mnie jako żółtodzioba na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności