Skocz do zawartości

portfolio [WIP]


mac828

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Jestem nowy na forum dlatego na wstepie wszystkich pozdrawiam.

Teraz chce Wam przedstawic moj projekt, ktory nie jest jeszcze skonczony czego powodem jest moj brak pomyslu. Wlasnie dlatego zwracam sie do Was, abyscie pomogli mi zdecydowac co wedlug Was moglo by sie znalezc na tej bialej kartce z lewej strony. Nie chce zostawic jej pustej gdyz bardzo zle to wyglada. Przy okazji bardzo prosze o wytykanie wszystkich powaznych jak i tych mniejszych bledow, ktore wedlug Was szkodza stronie!

 

Link:

portfolio11copyxz4.th.jpg

 

Z gory dziekuje za konstruktywne opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oczorypne, ale nienajgorsze..

jeśli nie możesz rozbić menu na dwie strony to wstaw tam jakąś postać, albo motyw graficzny - stonowany, żeby nie rozpraszał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tego drażetka (m&m'sa), to jakiś twoje logo graficzne? Bo jeśli tak to zmień go bo nie dość żę totalnie nie pasuje do stronki to w dodatku po co ma znajdować się w twoim portfolio kryptoreklama (bo w sumie nie ma na sobie logo m&m) jakichś drażetków? Płacą ci za to? Swoją drogą dziwne jeśli na dole z lewej jest napisane "Copyright" i "All rights reserved" a tu wykorzystujesz czyjś pomysł w dodatku nałożony tymi samymi prawami ochronnymi (z tego o wiem);). Ikonki przy podstronach fajne nawet, sam je obmyśliłeś? Za to czcionka obok ikonek mi nie pasuje do reszty i zamiast białych stron poeksperymentowałbym z innymi kolorami bo ogólnie jakoś strasznie surowo/sztywno to wygląda. Jeszcze tak się zapytam, jak mają wyglądać podstrony? A zamiast takiego układu może lepiej przenieść menu na lewą strone (zostawiająca zakładki po prawej), zrobić z tego taką teczkę na dokumenty, i po kliknięciu na podmenu lub tą szarą (tylko tu bym zmienił jej kolor) zakładke wysuwało by sie pole z zakładką i tam ewentualnie wyświetlało to co ma być w podmenu. W każdym razie lepiej by to wyglądało niż to co teraz masz. Ogólnie masz kolorki żółty, pomarańczowy i zielony i na twoim miejscu pozostałbym przy tej palecie a operował tylko na ich odcieniach/nasyceniach, ewntualnie dodał tylko jakiś inny pod tekst bo kolorowy tekst z regóły męczy po dłuższym czasie, więc proponowałbym biały. Ten żółty w tle zmień na jakiś inny odcień (nawet odrobinę) bo brzydki jest. Aha i daj troszke więcej zielonego a wywal te szarości;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie te koloryki wybrales... ja osobiscie bym je wszystkie troche przyciemnil to znaczy troche ciemniejszy zolty bo tak to troche daje po oczach. przylaczam sie do opinni poprzednika i jestem za wywaleniem tej drazetki, nie podchodzi mi tez ten napis u gory (ale to subiektywne), dodal bys troche wiecej zycia na tle troche wiecej takich kanciatych elementow (moze tez kolorow), np jakis ledwo widoczny czarny element na transparency 5%, nie dawaj wogole przezroczystosci na ta ksiazke, tylko zamaist tego walnij gdzies w rogu albo na dole albo po bokach jakas graficzke mala i nawiazujaca do tla, w podobnych kolorach i stylu, menu w porzadku tylko faktycznie te fonty kolo ikon na prawej stronie na pasuja za bardzo (daj tahome albo cos takeigo), po lewej stronie mozesz zawsze dac np: losowe prace albo ostatnie prace ktore tam beda sie wyswietlaly albo moze jakies krotkie info o tobie (jest w sumie duzo mozliwosci) ogolnie pomysl z ta ksiazka w porzadku...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ti, Kamael i Ink wieelkie dzięki za opinie! Co do samego portfolio to niestety zmiana kolorow jest raczej nie mozliwa, nie przez moje widzi mi sie ale od strony technicznej. Ja juz dluzszy czas patrze na te kolorki dlatego juz sie przyzwyczailem do nich, natomiast Wy macie tutaj racje odnosnie ich intensywnosci. Patrzac z gory na ten projekt dochodze do wniosku aby zrobic cos powazniejszego, bo umieszczenie jak pisaliscie M&M'sa bylo glupota!

 

Naprawde dziekuje i postaram sie zrobic cos lepszego i w technologii flash!

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em co ten m&m's robi na gorze? Masz prawa do uzywania wizerunku takowego?

 

Caly design wyglada na strone dla dzieci, a nie na pfolio.

 

Masz zamiar animowac to we flashu, czy tylko HTML {xHTML, DHTML - whateva ;]}?

 

Witamy na forum, tak btw ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, żygać mi sie chce gdy patrze na te kolory, dla mnie to obrzydliwa mieszanka, za mały kontrast po między żółtym a pomarańczowym i to mnie boli, i przez to wydaje mi sie to takie nijakie, ten ludzik M&M'sa to w ogole jakaś pomyłka, wywal to, najlepiej zrób coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FlooX i to mi sie podoba!!!

Podbudowales mnie i to tak mocno ze ide juz brac sie za nowe, lepsze, orginalniejsze, bardziej profesjonalne!!!

Nie ma co owijac w bawelnie , poprostu to niewypal i tyle.

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM!!

 

postaram sie w jak najkrotszym czasie oddac nowa, zupelnie inna wersje mojego portfolio.

 

I to na tyle zabieram sie do pracy!

 

THANK FOR ALL!!!

 

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności