Skocz do zawartości

[Teczka 3d] Lestat Game Art


lestat85

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat na formu a żadnego konkretnego stuffu nie wrzucałem zatem czas coś zapodać i tutaj z prośbą o konstruktywny feedback.

 

NAGEV NG7:

 

dmUKJv3.jpg

 

a8gKu9f.jpg

 

JCVOriE.jpg

 

HgKOCN0.jpg

 

AHS KRAB:

 

B1lbkY1.jpg

 

ABANL9Z.jpg

 

3tU7GLQ.jpg

 

OdtGYX7.jpg

 

Public phone:

 

o1P8lym.jpg

 

6jo9hjr.jpg

 

iuVPCR8.jpg

 

3dCLqMh.jpg

 

Tak więc jeszcze raz proszę o feedback i ewentualne sugestie zarówno do samych prac jak i sposobu ich przedstawienia.

pozdro!

Edytowane przez lestat85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tych hdr brane jest oswietlenie sceny/modelu. Modele ok, tekstury ok, ale wiecej musisz popracowac nad definicja materialow, bardziej je zroznicowac i lekko uwydatnic. Gun i czolg wygladaja jak z plastiku. Na stronie marmoseta masz ladnie opisane fizyczne materialy. Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew, zasadniczo rzecz jest w tym że chodzi mi o zrobienie wypasionego portfolio, przełożenie ilości na jakość jest w tym wypadku najważniejsze. Dlatego zastanawiam się jaki temat podjąć względem ewentualnego bycia zapamiętanym przez Artów podczas przeglądania setek portfolio w procesie rekrutacji. Nie chciał bym mieć tego samego co wszyscy. Tak bywa jak człowiek próbuje nadrobić stracony czas - web devu mi sie cholera jasna zachciało :D Aktualnie pracuję nad enviro SciFi (wnętrzne bazy naukowej na powierzchni marsa) - zacząlem wczoraj od zrobienia terenu i oświetlenia w UDK, przygtowania placeholderów i już jadę po woli z assetem. Na razie nie wiele, bo "mój jest ten kawałek podłogi". Około 4 pomieszczeń + korytarz, enviro ma być czyste, błyszczące (ściany głównie białe bądź ecru) - bez zabrudzeń i przetarć, generalnie funkiel nówka nie śmigana, dobrze oświetlone (w jednym pomieszczeniu - prawdopodobnie pierwszym - potężne okno z widokiem powierzchni planety). Oświetlenie z flarami, dużo migających diodek itd - przewidywany czas 2 miesiące razem z meshowaniem całości.

 

JRuW6CJ.jpg

Edytowane przez lestat85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza iteracja enviro marsjańskiego. Tekstury terenowe, bouldery i inne kamienie już powstały ale nie było czasu jeszcze ich użyć. Generalnie przymierzam się do odtworzenia tego co udało się Bungie w Destiny jeśli chodzi o marsjańskie enviro (z pominięciem jakiejkolwiek flory).

 

oTe1buH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności