Napisano 18 Czerwiec 20186 l Witajcie, ostatnie wizki jakie miałem przyjemność robić. Soft: 3ds MAX, Corona, PS Można też popatrzeć na Behance: https://www.behance.net/gallery/66867075/The-Twins Pozdrawiam. Edytowane 19 Czerwiec 20186 l przez xmass
Napisano 21 Czerwiec 20186 l Cześć, bardzo fajna wizka, drugie ujęcie najlepsze. Jedyne nad czym bym się zastanowił to czy w trzecim ujęci smugi świateł nie są zbyt wyraźne, zobaczyłbym jak wyglądają z większym motion blurem i zjechał troche z widocznością bo teraz odciągają uwagę od głównego budynku. Ale poza tym wszystko fajnie.
Napisano 22 Czerwiec 20186 l Autor Dzięki Herszt za komentarz! Smugi prosto z Corony, a nie miałem zbytnio czasu na renderowaniu ich na osobnym passie i robienie wklejki w postpro. Deadline rządzi się swoimi prawami ;) Dzięki i pozdrawiam.