Skocz do zawartości

videotutorial reactor problem


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam robie ucze sie walsnie poslugiwania reactorem i robie takiego videotutka Fracture - o robieniu rozbijajacego sie lodu z tej stronki http://www.3dv.com/discreet/max6/max6_Vtutorials.html moze akurat sie komus przyda:) ale mam problem bo wszystko poszlo dobrze az do ostatniego kroku wydawalo sie prostego zanimowania move oki i animuje ten move i w view porcie jest wszystko oki ale jak biore podejrz animacje to w podgladzie wogole nie ma ruchu:( co z tym zrobic? pozdrawiam serdecznie

 

 

ps. ten reactor to ma chyba BILIARD funkcji pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zaraz przerobię tego tutka dla Ciebie Piotrku... choć jest już 3 w nocy... mam nadzieję że to docenisz :>

ok.. już mam..

koleś chyba coś pominął...

kliknij w Utilities/reactor/Preview&animation.......i tam ustaw start frame na klatkę przed kluczem ruchu. Czyli jeśli kawałki frature są zanimowane od klatki 0 do 10 to daj aby reactor przejął symulację od klatki 9... zadziała na pewno.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R DZIEKUJEEEEEE:):) dopiero co zaczynam z reactorem wiec mam duze problemy:(:( strasznie doceniam to ze mi pomogles Kris_R i naprawde bardzoo Ci dziekujeeee:):) Mam nadzieje ze kiedys bede mogl sie odwdzieczyc:) POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH i jeszcze raz strasznieeeeeeeee dziekuje:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R ale tam w preview animation nie ma zadnej opcji zeby zminic pokazywanie od ktorej klatki ma leciec:) przejzalem to okienko preview animation juz duzo razy i naprawde nic nie znalazlem:( Oj nie wiem:( tu powarznie jest miliard opcji ale naszczescie powoli da sie je odkryc:) i to jedyne pociesza:) dziekuje Kris :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności