Skocz do zawartości

Problem z O'Penam XL - help :(


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

Sparawa wyglada tak, moj tablet (pentagram o'pen xl ;/ ) czasem rysuje normalnie a za jakies hmm 30 minutek kursor skacze o dobre 30 pix ;/ zazwyczaj w gorze ekranu czym to spowodowane moze byc ??, zauwarzylem ze jak go kiedys pizg.... to przestalo skakac ale bez przesady jak tak bede robic to dlugo nie pociagnie :),, wiem wiem kup wacoma dajcie mi 1000 zl :P,nie wiem czego to wina baterii, tego ze mam Acrobat Readera zainsatlowanego bo ponoc wtedy tez gupieje :(, nie moge nic narysowac zalamka :( ehhh z gory dzieki za pomoc :)

 

PS. mam wina 98 SE, usb 1.1,

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pffffff

 

ja kupilem mediona XXL za 200 zl .. kupilem bo myslalem ze i tak rysowac nie umiem a do texturek to jest super sprawa ... i do tej poty ciagnie ... i ANI RAZU mi nawet kursor se nie poruszyl w zadna strone gdzie nie chcialem ;) Pentagram Sux ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja musze kupic chyba wacoma chyba ze ktos centralnie wie o co lata, np 5 minutek temu zaczolem rysowac no git nie skacze minala chwial i juz lata jak porabany :(, nie kumam tego, co on sie nagrzewa czy jak buahaha, pentagram sux to sie zgodze ale cena wacoma suxx bardziej ;], bo ja nie mam zamiaru miec A6, bo to za mało a A4 za duzo tylko i wylacznie A5 a taki tablecika wacoma to dokladnie chyba Graphire3

Classic XL a to ok 989 PLN ;p wiec nie dzieki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparawa wyglada tak, moj tablet (pentagram o'pen xl ;/ ) czasem rysuje normalnie a za jakies hmm 30 minutek kursor skacze o dobre 30 pix ;/ zazwyczaj w gorze ekranu czym to spowodowane moze byc ??,

pozdro :)

Sprawa była już poruszana - skorzystaj z wyszukiwarki w tym dziale.

Osobiście miałem taki sam problem z tym samym tabletem - rozwiązałem go w taki oto BANALNY sposób: wsunąłem czystą, białą kartkę A4 (papieru POL-LUX;) pod górną powłokę tabletu - i nigdy później "schodkowanie" nie wystąpiło.

Sprawdź to u siebie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak skacze tylko ze nie po jakims czasie a zazwyczaj zaraz po uruchomieniu kompa. szału dostaje, Kiedys zainstalowalem nowe sterowniki które grdzies w necie znalazlem i wydawalo mi sie ze pomoglo, bo przestalo skakac ale po jakims czasie wrócilo do starych nawyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności