Skocz do zawartości

Jakas tam pracka...


cRo^w

Rekomendowane odpowiedzi

Ok... no coz. Taka tam pracka wieczorkiem robiona... . Wlasciwie to jest to nadal WIP, ale pewnie w tym stadium zostanie do konca :D. Mam maly problem z tabletem... mianowicie - nie mam go ;p. A zabawa z myszka jest tak "srednio" wygodna ;P. Wrzucam tu low-resa ale chyba widac tyle ile powinno byc widoczne. Oryginal jest w ok 2000Xcos-tam. No coz.. niewazne ;P. Czy warto bylo poswiecic na to wieczor? Sam nie wiem... ocencie to ;P.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hymmm dzieki za komentarze i doceniam krytyke.... ale szczerze mowiac, nie wiem za bardzo o co chodzi ;P Ja osobiscie bym sie przyczepil np. do ust... linia nosa? hymmm po ktorej stronie? Tam gdzie jest ciemno czy gdzie pada swiatlo? Czolo? Hymmm... wlosy odstaja? Wiecie... sa rozne fryzury, a to co widzicie.... to calkowicie zamierzone bylo ;P. Tak mialy te wlosy wygladac... ;P. Przeciez nie mowimy o fotorealistycznym portrecie.... tylko o szybkiej pracy bez zadnych referek.... ktora miala poczatek w paincie ;P. No niewazne.... dorzucam high-resa, bo tak... bo nie wiem, bo po prostu ;P bo czemu nie? ;P.... fakt ze kompresja troche jakosci zabrala.... ale coz.... nic na to nie poradze, nie mam ftpa zadnego ;P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności