Skocz do zawartości

relistyczne oswietlenia wnetrza...


SimpeR

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko ... niedawno przesiadlem sie z mayki na maxa... a raczej na viza i mam troche problemow... mam juz model mieszkania i chcialbym go oswietlic relistycznym swiatlem dziennym...

jest to program autodesk viz...

niestety nie mam czasu na testowanie krok po kroku tutoriali helpow i innych... wobec tego mam prosbe jesli ktos zna sposob na ustawienie swiatel ew posiada gotowa scene ...ew ma swoj wlasny spodob na oswietlenie realistyczne tak zeby sw wpadalo np przez okno rozswietlalo pomieszczenie i dawalo charakterystyczny snop na ziemie np... jesli ktos cos takiego posiada prosze o wpisanie po prostu np ta metoda taki parametr takie ustawienie...

z gory dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ldv_kzn ten tutek to jeszcze daleko ma do realizmu ;)

SimpeR nie spodziewaj się raczej złotego środka na oświetlenie wnętrza bo takiego nie ma - inne wnętrze inne ustawienia to normalne przecie :) Niestety musisz sam kombinować a tutki np z takie jak na evermotion do vray mogą cię jedynie naprowadzić na to co gdzie i z czym sie je. Ja bym jednak poświęcił na to trochę czasu bo samemu dochodzić bedzie cię kosztowało jeszcze więcej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności