Skocz do zawartości

jaka wersja 3dsm


ldv_kzn

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jaka najwższa wersja 3dsm pujdzie mi bez ciencia sie renderungu 2 sek animacji w 3 itp na

 

athlonie 1g [wiem,wiem wiocha z tym:D] g4ce 4 440 mx, 512 ddr wolna pamiec na dysku 40 giga [+-10]

 

Narazie smigam [hmm smigam chyba za duzo powiedziane:D] na v.4 bo podobno 5 wymaga 512 wolnego ramu....

 

......help ^_^

 

łojezu tak to jest jak sie nie sprawdzi co sie napisalo marcin;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ok teaz gdy uzystalem odpowiedz jaka v mi pujdzie [oby ta 7 poszla:D] to mam pytanie

 

ktora wersja 3dsm byla by najlepsza dla osoby ktora zaczyna tzn teoretycznie najlepsza jest 7 bo napeano ma nowe bajerki ale moze miec np pogmatwane menu itp moze ktos doswiadczony w roznych v 3dsm sie wypowiedziec na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak straszliwie to sie menü nie roznia w maxie w sumie jest ciagle takie samo z malymi zmianami ... mysle ze wazne jest jakiego masz kompa i system ... rowr ma racje

ldv_kzn powiedz jakiego kompa masz to z pewnoscia ci pomozemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

ldv_kzn powiedz jakiego kompa masz to z pewnoscia ci pomozemy

przeciesz w 1 odpowiedzi pisze jaki komp...cos jeszcze dopisac? oprucz procaka ilosci ramow? no moze windowsa...xp profesional...i z 40 giga wolnego miejsca na dysku jesli cos jeszcze bedzie Wam potrzebne do ustalenia czy pujdzie mi "7" to napiszcie.... ********************************************************************************************************************************************** PROSZE NIE PISAC NIELEGALNYCH TRESCI !!! POSTY Z TAKA TRESCIA BEDA ODRAZU KASOWANE *************************************************************************************************************************************************************************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja nie widzialam slepa jestem (starosc nie radosc ....)ale nie pisz tu wiecej o warezie i tym podobnym ok ???

 

miejsca masz dosc ramu w sumie tez niezle mysle ze bedzie calkiem milutko chodzic

ale w przypadku ogromnej ilosci poly w scenie radze optymowac scene ( obiekty 3 i 2 plnowe troche poredukowac poly itd) nie a miejsca starczy ci mysle

i jescze raz prosba o nie pisanie tu niedozwolonych tresci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności