Skocz do zawartości

Teksturowanie


Mareki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ej ludzie, jak narysowac w 3ds max kwadrat albo jakas pilke ? Szukalemw toturialach, ale one sa tak napisane ze nie ma tam dokladnie wyjasniene gdzie jest np jakas geosphere albo inne opcje :(( mam ksiazke do 3ds max 5, i tam tez nic nie jest napisane jak dla poczatkujacych. Moze ktos pomóc ? dajcie jakies linki dla noob-ów w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tez ktos mi pisze na gg jak sie swoje textury naklada , wybaczcie ale przedszkolanką nie jestem ... nie wiem co was zycie nauczylo ale jak tak wszytkich prowadzic za raczke to sie niczego nie nauczycie ... sa zeczy ktore jest ciezko znalesc bez pomocy innych ale bez przesady ... zacznijcie szukac a jak naprawde po wysilku wam to nie wyjdzie to piszcie tematy z pomocą ... ale nie notorycznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin wesz co ja np rozumiem i ciebie [jestes zajety pewnie wiekszosci rzeczy nauczyles sie sam itp i pelen resp. za to] no ale tez roumiem kolesi ktorzy widzac 1 raz na oczy tyyyle opcji nie wiedza gdzie jest gdzie i przeciesz takim tez mozna pomuc, bynajmniej ja pomoge:] niby to jest na wiezchu ale ile razy tak jest ze gdy padtrzmy na cos czego szukamy tego nie widzimy;) lepiej napisac jesli sie ktos pyta bo nigdy nie zaszkodzi pomuc takie moje zxdanie peace and love hipisy wiecznie zywi;) a jak pietrekk bedziesz mial tego typu problemy to napisz na gg to ci screeny podesle;)

pozdro for /:\ |_ |_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie od dziecka nauczy szukac to bedzie samowystarczalny i taki czlowiek to bedzie zloto dla firmy ktory wie co i gdzie szukac ... i do nikogo sie w tej sprawie nie ucieka ...

 

a co do pomagania przez gg to poczekaj jeszcze z 3 tyg ... ;) i podziel sie wrazeniami .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności