Skocz do zawartości

zwierzeta, glowa, krajobrazy i robak do oceny


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

mam tu kilka obrazkow (nie komputerowych), prosze o uwagi co robie zle i co moglabym robic lepiej.

 

objasnienia:

 

drzewo farbami plakatowymi

glowa malowana na gazecie, farba do sciany i plakatowe

krajobraz i ptak pastelami

kafka tuszem, odnosi sie to do ksiazki "przemiana" franca kafki (facet sie budzi zamieniony w robaka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

podsumowanie:

jest zle i naiwnie oprocz kury.

 

teraz pytanie:

co mam robic inaczej nastepnym razem, zeby bylo lepiej?

 

i nie mowcie prosze ze mam w przyszlosci same kury robic.

 

bede wdzieczna za wszelkie wskazowki.

 

acha i spoon, kafka byl zrobiony z zamiezeniem zeby to wygladalo troche nierealnie, wiec chyba to akurat moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób same kury w przyszłośći ;)

a tak na srio to po prostu używaj trochę, żywszych kolorów, dodaj temu trochę życia i nie używaj grubego pędzla tylko popracuj nad detalami

osobiście doradzam akryl na płótnie ale to jeśli ktoś ma czas i kase żeby kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, domyślam się że miało być nierealnie, i nie to było moim "zarzutem". napisałem "bajkowo", czyli za...słodko, no nie chciałem tego słowa użyć, ale nie mogłem sie powstrzymać. a rady: wiem, że to oklepane, ale tak to już jest-opanuj najpierw porządnie rysunek z natury, myślę, że masz w tą stronę zadatki, a fantazjowac będziesz mogła potem, z już zdobytym warsztatem. może nie za odkrywcze, ale zdaje mi się, że tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak na srio to po prostu używaj trochę, żywszych kolorów, dodaj temu trochę życia i nie używaj grubego pędzla tylko popracuj nad detalami...

sorry ale to straszne bzdury?

ania C: tylko i wyłacznie jak ci w duszy gra i jak najwiekszymi pedzlami :)

 

spoon: jak sam wiesz, nie ma reguły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no marysia to Ty nie jestes..;p Ale mnie sie te pracki bardzo podobaja ... moze dlatego ze nie ucze sie w zadnym plastyku i nie mam pojecia co jest ladne a co nie w przeciwienstwie do ludzi ktorzy potrafia zobaczyc wielki potecjal w pracach 11 to latki;D Pozdrawiam i tak trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zywsze kolory? ja zawsze myslalam ze zbyt zywych uzywam, a komentarz ze wyglada naiwnie mnie w tym potwierdzil. nie wiem.

 

co do detali i mniejszego pedzla, byc moze masz racje, ale mam z tym problem, jak proboje to robic, to potem zawsze te detale wygladaja jakby nie nalezaly do reszty obrazka. no, bede probowac.

 

na akryle na plotnie, a tym bardziej na intuosa, sobie w tej chwili raczej nie moge pozwolic, niestety. na oleje tez bym miala ochote, ale to tez drogie. moze jak zaczne zarabiac.

 

o, ze marysia nie jestem to wiem, jak bylam w tym wieku to rysowalam wylacznie kruliki, i wszystkie takie same.

 

Jedrush ja tez sie nie ucze w zadnym plastyku i tez nie mam pojecia. studiuje fizyke i na przerwach rysuje kury.

 

no dobra. bede dalej cwiczyla.

dziekuje wszystkim za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności