Skocz do zawartości

Scena 3d: pokój


Rekomendowane odpowiedzi

Było juz coś podobnego niedawno, wieć napisze krótko, pomysl na scene wziety z tutoriala (kompozycja, troche modelingu sie nauczyłem:-) , oświetlenie i tekstury moje (z jednego prostego powodu - nie mam VRay'a). Renderowane mentalem, tekstury to zwykłe maxowe, mentalowe szkło i raytrace.

Dodam jeszcze, że to mój pierwszy pokoik, więc nie bądźcie za ostrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pokój kubek w kubek podobny do innego pokoju też robionego z tutka... hmmm.... zaraz znajdę

----Edit-----

dobra, nie znalazłem, ale nieważne. na razie powiem jedno: do kitu oświetlenie, krzesła maja oparcia szersze niż noga od stołu, na lampę nie dałeśżadnych materiałów, roślinki sa jak z plastiku.

tyle chyba na początek. popracuj jeszcz enad scenką bo chyba ten tutek nie takie wnętrze przedstawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kitu są meble - wszystkie, w każdym meblu coś jest za długie, za grube, za cienkie, za szerokie niż powinno być! Naprawdę razi to w oczy niemiłosiernie. Powstrzymam się więc od dalszych komentarzy bo właśnie pierwsze wrażenie już zostało zepsute:\

 

Zwracaj większą uwagę na wygląd przedmiotów, weź linijkę, miarkę TO NORMALE że mało kto ma miarkę w oczach, więc jeśli nie wiesz - zmierz!

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'pomysl na scene wziety z tutoriala" hehe chyba zle skopiowany bylo by lepszym okresleniem ;)

 

ale serio ... tak jak mowi MareG ... ja tak robie na zywca linijke i metrówke w lape i mierze ... na kartke prosy szkic z wymiarami i do maxa ...

 

tak samo kamera .. nei wiem czy to user ale daj ogniskową 72 i bedize lepiej ...

 

okna powinny sie konczyc okolo 20 pod sufitem tak samo drzwi ... a drzwi wewnetrzne nizej a u ciebie jest rowno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności