Skocz do zawartości

Scena 3d:Studio Blue (Perkusja Pearl Forum)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oto moja ostatnia praca. Kontynuowałem motyw perkusji i umieściłem w studiu nagraniowym. Starzy górale pamiętają, że miałem d otego WIP'a, ale skończyłem to po cichu w domu.

 

Software: Cinema 4D R8.1, Corel Photo-Paint 8

Render time: 34min 12s

 

>>>

 

studio_blue_small.jpg

 

Komentarze mile widziane.

Pozdrawiam,

Imaginner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozytyw

1/ napracowałeś się przy tych obiektach

2/ Cinema 4D ;~) (wreszcie jakaś odmiana od 3D Maxa)

 

Negatyw:

1/ Wszystko się świeci jak psu jajca

a/ brak mi blur i fallow na garach

b/ za jasny metal na stojakach + patrz pkt a/

2/ materiał na bębnach powinien być chyba jaśniejszy (bielszy) + widoczne oznaki zużycia materiału (typu wytarcie od pałeczek)

3/ Coś nie tak z cieniami pod perkusją

4/ za duży bump na talerzach + za duże odbicia

5/ skóra na stoliczku nieciekawa

6/ brak bump na szybie (jest za idealna)

7/ Wydaje mi się że napisy na talerzach powinny być napisane wzdłuż obwodu a nie prosto (nie widziałem orginału)

8/ oświetlenie powoduje że scena jest wyblakła (ja bym dorzucił spot lights od góry i regionalnie rozświetlił perkusję)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie światło jest kluczem do sukcesu tej sceny hehe popracuj nad tym reszta to takie małe szczegooły ;) chociaż studio mogłoby być trochę bardziej oryginalne i urozmaicone,

 

Pozdro

 

P.S. Z tymi talerzami to chyba jednak napisy powinny być zaokrąglone, no i te wytarcia od pałeczek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie talerzy...

przesadziłeś z tym połyskiem (zwłaszcza na RIDE) wygląda jakby był z nawoskowanej porcelany ;)

Jak możesz to pokaż taktownik (nieźle go zakamuflowałeś :P )

Ogólnie mi się podoba, też robię perkę (Yamahy) niedługo wrzucę na WIP'a

3m się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje wiem że to finished works, jednak jeśli byś znalazł jakąś fotkę z pustym studiem lub pomieszczeniem (z czym raczej problemu nie będzie) to po prostu połącz objekt 2d z 3d i będzie bardzo fajnie wyglądało :). To tyle ode mnie perkusja bardzo fajna cała reszta do du.y.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób gitare. Perkusja ok tylku sie swieci TROSZKu za bardzo. Mozesz zrobic jeszcze jakies instrumebty a zobaczysz jak szybko bedzie nowy watek na forum "zróbmy wspólnie zespół muzyczny" hihi i zostaniesz zjechany jak webster. Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba.. swietny material na talerzach. Bebny wygladaja swietnie z tym odblaskiem, bo dosc dokladnie odwzorowuja lakier na bebnach wysokiej klasy. Jedynie co mozna by sie przyczepic to to, ze stosunek wielkosci rzeczywistej bebnow do pozostalych obiektow nie jest zachowany.. troche to wyglada jakby perkusja byla za wielka.. :P acha.. i jeszcze jedno.. na scianie widac cienie perki.. jednak na samym sprzecie perkusyjnym nie widac zbytnio tego padajacego swiatla .. ogolnie swietna robota.. tak juz wczesniej inni mowili.. przydaloby sie jeszcze dolozyc jakis osprzet studyjny + bas + gitary .. wszystko zalezy od Twojej inwencji tworczej :P

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem jeszcze cos dodac do Savoy'a :) nie do wszystkich Twoich zastrzezen sie zgadzam.. jezeli chodzi o talerze to material jest baardzo dobry.. sam mam blachy z wykonczeniem tzw. "BRILLIANT" . Do bumpa na talerzach tez nie mozna miec zastrzezen.. przypominaja blachy recznie klute ;] a nie tloczone maszynowo noi szybka w studiu.. bylem widzialem i mowie, ze jest naprawde taka gladka.. :)

pozdro. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności