Skocz do zawartości

scena 3D wnetrze


Naimad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisze pierwszy raz tutaj :) Wnetrze oswietlone v-rayem. W sumie to pierwsza wieksza praca oswietlana v-rayem.

 

Obrazy na scianie sa ochydne i ida do wymiany tak samo naczynia. Uchwyty mebli nie maja tekstury. Sa dwa swiatla vraya. Jedno w oknie i drugie z lewej siciany. W pokoju zawita kwiatek jakis a tam gdzie okno podmontuje jakas bitmape. Powiedzcie jak mam najlepiej oswietlic to wnetrze bo tak jak jest jest zle i po tygodniu walki koncza mi sie sily. Dlaczego we wnekach mebli sa az takie ciemnie ze czarne?? Co prawda za szyba te wneki ale to ta sama tekstura co na tym czyms szklanym na stole. Zreszta bez szybek tak samo wychodzilo. Badzcie ostrzy bo tylko ostra konstuktywna krytyka mi moze pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

modele mebli są w porządku ale rzuca się w oczy prostota tego wnętrza... wszystko monotonne w kolorach: albo biały albo drewno... poza tym podłoga powinn astykać sie ze ścianą jakąś listwą a tutaj tego u ciebie brak... poza tym troszkę za duży bump naścianie (no chyba że tak powinno być), jesli zaś hodzi o światło to przy tak mocno rozjaśnionym oknie powiiny być wyraźne cienie na podłodze i ścianach....

tyle mojego małego komentarza... scenka mi sie podoba ale popracuj jeszcze nad nią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde .. jakos mi nie podchodzą te krzesla .. jak by nie pasowaly poprostu do tego wnetrza ... wszystko takie proste a tu bach ... falowane prowadnice .. :/ nie wiem ...

 

cos mi albo to okno albo reszta .. ale chodzi mi o wymiary ...

 

 

okno powinno zaczynac sie an wysokosci 90 cm ... a szerokosc standardowego to 140 cm

wysokosc pomieszczenia powinna byc w granicach 2,6m ...

wysokosc sziedzen krzesla od 40-50 cm ... ale jakos nie lapie wymiaru ...

 

poakz screena z maxa ... najlepiej daj jakis przedmiot 1m na 1m dla porownania .. lub jesli pracujesz an metryce to wystarczy grid ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności