Skocz do zawartości

FINAL RENDER - czary z mleka


Fik

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ratujcie watek mi sie urwal , mam scene ok 80 swiatel , 20 camer [wnetrza wizualizacja] , materialy przerobione na finalowe i standartowe zadnych Raytrace , i UWAGA renderuje kamera z widokiem barku , jest ok wywala mi renderka wszystko jest cacy , renderuje basen tez cacy , a jak wale salon lub jadalnie czy kuchnie to sie wysypuje !!!!! pyk max 7.0 sie zamyka bez orientu :/ . JAKa moze byc tego przyczyna ??? dodam ze wszystkie te wnetrza sa niejako otwarte i wzajemnie sie przenikaja wiec nie moge zmniejszyc sceny czy w jakikolwiek sposob jej podzielic. TO sa moje pierwsze rendery w finalu i sa ustawienia max standart , poprostu wlaczone GI I tyle. POProstu czary z mleka ten final.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

temp. procesora .. .stan zawirusowania systemu , napiecia i stabilnosc napiec (najlepiej zaopatrzec sie w dobry zasilacz) i inne takie pierdoly ... po wadliwy RAM ....

 

Plik stronnicowy windowsa nie mniej niz 2 gb

 

temp procka tez wazna ... defragmentacja dysku mi pomogla kiedys ... reinstal systemu itp ... czyli doprowadzenie kompa do zlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary . KOMP do pracy norton internet security 2005 , SP2. P4 3,4 ghz prescot ASUS P4C800 DElux , obudowa i zasilacz chieftec 420w , grafa PNY FX 1100 , 1 GB dual ram PC 400 GELI winda z przed 3 dni pachnie nowoscia :D XP pro . I co teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności