Skocz do zawartości

Pistolet


Gość eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Mam problem:( Musze wymodelowac pistolet (taki od dystrybutora paliwa). Potrzebuje jakis zdjec a moze ktos juz wczesniej wymodelowal cus podobnego. Za wszelka pomoc z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To ty tak powiedziales, ale sorry jakbym napisal \"musze wymodelowac krowe z 3 cyckami\" tez by mi nikt nie pomog, mowie kurde szukaj zdjec i sam modeluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Karawan ma rację jakiś tyłkeim ruszył i poszukał na google.pl jak Ci radził to byś znalazł. Ja za jego radą weszedłem na google.pl i znalazłem. Masz tu: http://www.maxmar.itmgc.com/pistolety.shtml Ale następnym razem powinieneś sobie sam poszukać, bo to jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;). Mi to zajęło 2 minut (\"nie ocielił byś się\" - mawiała moja babcia) może nie jest to za dobre ale lepszego nie znajdziesz. Pozdrawiam.[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie tak od razu denerwowac. Dokladnie wiem ze najlepiej jest poszukac sobie samemu. Wszystkie te stronki przegladalem tysiac razy. Oczywiscie znalalem rozne pistolety, ale zdjecia ich byly bardzo malutkie (wielkosci znaczka pocztowego) i mozna bylo jedynie ogolny zarys zobaczyc, zadnych szczegolow. Post na tym forum byl ostatecznoscia. I nikogo bez powodu nie chialem niepokoic. Ale cuz. Przepraszam. (myslalem ze formu jest po to zebysmy sobie pomagali):( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko. Tak, bo rzeczwiście forum jest po to, aby każdemu pomagać. Ja też mam problemy ale (jestem początkujący), jeżeli mi ktoś radzi abym sobie tego poszukał na jakieś tam stronie bo tam jest to szukam. Tak jak Ci Karawan radził wejdz na google.pl. i powpisuj w przglądarke jakieś słowa kluczowe to Ci coś napweno znajdzie, dlatego że google Ci wsztko znajdzie. I nie ma po co się złościć i przeklinać na innych że to tacy i tacy są że nie chcą pomogać i mają wszystkich gdzieś bo to nie prawda. Bo my wszyscy chcemy pomagać tylko ze strony własnej przeba coś wnieść. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności