Skocz do zawartości

pojazd 3d bojowy woz szybkiego wsparcia


locha

Rekomendowane odpowiedzi

to pierwsz rzecz jaką zrobiłem przy użyciu edit mesh i polly jak widac jedzie amatorszczyzną to bylo juz jakis czas temu ,obecnie przeprosilem sie z max-em po kolejnej przerwie :). jakies uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

przyyjemne i widac ze wlozyles w to troche pracy

 

kilka rzeczy bym zaakcentowal, np. to skrzydlo [spojler z tylu] na krawedziach widac ze sie zalamuje a na plaszczyznie nie [chodzi o smooth, daj chamfer] no i na tej rakiecie na ostatnim renderze, podobnie,

 

uzyles tu mesh smooth czy tylko smooth

 

podoba mi sie, dawaj textury, dlugo modelujesz ogolnie??? i jak dlugo to robiles, btw: witamy na forum

 

edit: aha i zmien temat [edycja pierwszego posta] na Pojazd 3d: Moj pojazd [albo cos w tym stylu, jak tam chcesz] http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie kola nie podobaja, ze gesty bieznik, chyba by odpowiedni byl taki od kolek z lego ;]

 

przeczytaj regulamin a będziesz wiedział jak nazywać wątki

w sumie jakby sie przyjzec to ma doby temat ale nie ma tytulu, bo "pojazd 3d" jest zachowane, tylko moze nie znalazl jakiejkolwiek nazwy na swoj pojazd hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie bierznika to całe koła modeleowałem z walca ;) ogólnie furka to ćwiczenie a jeżeli chodzi o tylnie skrzydło to było smooth i oczywiście je zmienie . w końcu WIP :) aha a wozek ma swojanaze - BWSW bojowy woz szybkiego wsparcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze kiedys mialo autko r/c cholernie podobne do tego zrobionego przez Ciebie. calkiem mile i przyjemne dla oka ;]

 

ja postanowiłem te zrobić po tym jak grałem sobie w unreala tournamenta i tam był taki wózek którym sie ganiało, więc wymyśliłem ze zrobie sobie swoja wersje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności